Nauka Jazdy "LIDER" nowym sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nauka Jazdy „LIDER” nowym sponsorem klubu!

Do grona partnerów GKM S.A. przed sezonem 2022 dołączyła kolejna firma. Miło nam poinformować, że na współpracę z naszym klubem zdecydował się grudziądzki Nauka Jazdy „LIDER”! Ponadto firma dołącza także do programu partnerskiego GKM Premium! Każdy klient, który zdecyduje się na kurs – z karnetem na domowe mecze ZOOLESZCZ GKM w sezonie 2022 otrzyma 1 godzinę jazdy doszkalającej gratis!

Nasz nowy sponsor oferuje kursy na prawo jazdy kategorii „B”. Pomimo że jest nową szkołą jazdy w Grudziądzu, to instruktorzy przeszkolili już kilkuset kursantów. Właściciele po 14 latach w innych ośrodkach otworzyli wspólnie nową szkołę jazdy. Wypracowany własny schemat szkoleń, który z powodzeniem został przyjęty przez dotychczasowych kursantów wprowadzili do nowej szkoły. Praca jest pasją naszego sponsora i dlatego każdego kursanta traktuje jak wyzwanie, podchodząc w indywidualny sposób.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, jak również na Facebookowym profilu TUTAJ! Siedziba grudziądzkiego oddziału mieści się przy ulicy Hallera 5. Zachęcamy do korzystania z usług nowego partnera naszego klubu!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content