Auto Land i BTP Opakowania będą wspierać GKM S.A. w sezonie 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Auto Land i BTP Opakowania będą wspierać GKM S.A. w sezonie 2022!

Miło nam poinformować o zawarciu kolejnych umów sponsorskich. W sezonie 2022 nasz klub wspierać będą firmy Auto Land oraz BTP Opakowania. Auto Land zdecydował się na kontynuację współpracy, natomiast BTP Opakowania to nowy partner GKM S.A.!

Auto Land to jeden z liderów dystrybucji części samochodowych w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji składająca się z ponad stu filii i oddziałów, zapewnia szybką dostępność i szeroki asortyment. Od początku działania firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych wszystkich marek, zarówno produkcji europejskiej jak i azjatyckiej. Dystrybucja oparta jest na zapewnieniu optymalnego serwisu, szerokiej oferty i dostępności towarów.

Kompetentny zespół wysoko przeszkolonych pracowników codziennie pomaga klientom wybrać optymalne rozwiązania. Szeroka oferta towarów to blisko 130 000 pozycji magazynowych. Oprócz części samochodowych firma prowadzi także sprzedaż wyposażenia serwisowego, akcesoriów, chemii motoryzacyjnej, olejów i opon, odzieży roboczej i artykułów BHP. W bogatej ofercie znajdują się zarówno produkty renomowanych światowych producentów jak i uznanych polskich fabryk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora! Grudziądzkie oddziały firmy Auto Land znajdują się przy ulicy Legionów 65 i Szosa Toruńska 33.

BTP Opakowania sp. z o.o. – Spółka została założona w 2008 roku jako firma handlowa. Dość szybko nastąpiło ukierunkowanie na branżę opakowań. Od 2009 roku BTP współpracuje z liderami w produkcji opakowań na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Nasz partner oferuje opakowania i wszelkiego rodzaju towary zaopatrzeniowe dla gastronomii, placówek handlowych i zakładów usługowych, dla producentów żywności z branży przemysłu cukierniczego, przetwórczego, garmażeryjnego i mięsnego oraz dla producentów materiałów budowlanych, mebli, maszyn i urządzeń oraz innych. W ofercie BTP znajdują się taśmy samoprzylepne z klejem syntetycznym i naturalny, folie bąbelkowe, taśmy polipropylenowe, torebki strunowe, papier pakowy w ryzach i luzem, tektura falista, torebki papierowe, a także serwetki gastronomiczne. Poza stałą ofertą w sprzedaży sezonowej są świece i znicze, wytłoczki z pulpy papierowej do świeżych owoców.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora z którą można zapoznać się TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content