Radchem nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Radchem nowym sponsorem GKM S.A.!

Kolejna firma zaufała naszemu klubowi i zdecydowała się na sponsoring GKM S.A. w sezonie 2022. Miło nam poinformować o zawarciu umowy z firmą Radchem!

Firma Radchem prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży szerokiej gamy rozpuszczalników i środków chemicznych. Spółka ma silną i bardzo dobrze ugruntowaną pozycję na rynku, przez co cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest również wynikiem nieustającej dbałości o klienta poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, jakości produkcji i spełniania oczekiwań odbiorców. W ofercie znajdziemy m.in. płyny do spryskiwaczy, płyny chłodnicze, zmywacze stolarskie, RC-40 preparat wielozadaniowy, rozpuszczalnik uniwersalny i szeroka gamę rozpuszczalników.

Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Misja firmy: Dotychczasowa działalność oraz osiągnięte wyniki pozwalają sądzić, iż najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Wszyscy pracują na sukces klienta, którego zadowolenie jest wartością nadrzędną.

Obejrzyj prezentacje naszej firmy – https://www.youtube.com/watch?v=i8c81Oplb88

Siedziba firmy znajduję się w Wielkich Lniskach 29, właśnie tam można nabyć wszystkie produkty z oferty sponsora. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content