Radchem nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Radchem nowym sponsorem GKM S.A.!

Kolejna firma zaufała naszemu klubowi i zdecydowała się na sponsoring GKM S.A. w sezonie 2022. Miło nam poinformować o zawarciu umowy z firmą Radchem!

Firma Radchem prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży szerokiej gamy rozpuszczalników i środków chemicznych. Spółka ma silną i bardzo dobrze ugruntowaną pozycję na rynku, przez co cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest również wynikiem nieustającej dbałości o klienta poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, jakości produkcji i spełniania oczekiwań odbiorców. W ofercie znajdziemy m.in. płyny do spryskiwaczy, płyny chłodnicze, zmywacze stolarskie, RC-40 preparat wielozadaniowy, rozpuszczalnik uniwersalny i szeroka gamę rozpuszczalników.

Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Misja firmy: Dotychczasowa działalność oraz osiągnięte wyniki pozwalają sądzić, iż najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Wszyscy pracują na sukces klienta, którego zadowolenie jest wartością nadrzędną.

Obejrzyj prezentacje naszej firmy – https://www.youtube.com/watch?v=i8c81Oplb88

Siedziba firmy znajduję się w Wielkich Lniskach 29, właśnie tam można nabyć wszystkie produkty z oferty sponsora. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1612+94
269+54
356-16
454-12
554+9
653-30
763-77
841-22

Najbliższe mecze

KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław

Skip to content