CASE IH nowym sponsorem Premium GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

CASE IH nowym sponsorem Premium GKM S.A.!

Miło nam poinformować o podpisaniu kolejnej umowy sponsorskiej. W sezonie 2022 nasz klub będzie wspierać firma CASE IH, która została sponsorem Premium!

CASE IH należy do Grupy CNH Industrial, należącej do największych na świecie producentów dóbr inwestycyjnych. Troska o środowisko naturalne jest nieodłącznym składnikiem jej działalności i już ósmy raz z rzędu firma została liderem w rankingu Dow Jones Sustainability Index.​ Na przestrzeni lat prace badawczo-rozwojowe CASE IT były ukierunkowane na opracowanie coraz to bardziej bezpiecznych i ekologicznych produktów.

Nasz partner posiada swój oddział w Kurzejewie, gdzie działa autoryzowany dealer CASE IT – ZipAgro, zajmujący się m.in. sprzedażą sprzętu rolniczego. W ofercie firmy są nie tylko ciągniki CASE, ale także i kombajny, maszyny rolnicze, ładowarki teleskopowe, czy też maszyny ogrodnicze i leśne. Dealer z Kurzajewa oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów, remonty maszyn rolniczych i ciągników, serwis i produkcja przewodów hydraulicznych, napełnianie oraz serwis klimatyzacji do ciągników i samochodów.

Siedziba Zip Agro znajduje się w Kurzajewie koło Warlubia. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ oraz na Facebooku TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content