RCU Ubezpieczenia Paweł Królak nowym sponsorem klubu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

RCU Ubezpieczenia Paweł Królak nowym sponsorem klubu!

Do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma. Miło nam poinformować, że nowym partnerem GKM S.A. będzie RCU Ubezpieczenia Paweł Królak!

Agencja ubezpieczeniowa z 15-letnim doświadczeniem oferująca produkty ubezpieczeniowe wszystkich wiodących firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Osobą, która prowadzi biuro jest Paweł Królak, doświadczony agent, laureat wielu konkursów, który postanowił stworzyć nowy punkt na ubezpieczeniowej mapie Grudziądza. W 2021 roku na osiedlu Rządz powstało jego nowe biuro, w którym w komfortowych warunkach, doradza i wspiera swoich klientów w podejmowaniu kluczowych i wartościowych decyzji dotyczących ubezpieczeń.

Agencja specjalizuje się w sprzedaży produktów komunikacyjnych, majątkowych, podróżnych oraz na życie. Rocznie Paweł Królak i jego pracownicy sprzedają ponad 6 tys. umów, co gwarantuje wielkie doświadczenie i jakość oferowanych polis. Wyróżniają się rzetelnością i uczciwością w kontakcie z klientami, ponieważ zależy im na długoletniej współpracy.

Więcej informacji na temat nowego sponsora klubu można uzyskać pod numerem telefonu 606 885 889, na profilu Facebookowym TUTAJ, jak również na stronie internetowej TUTAJ. Siedziba agencji znajduje się w Grudziądzu na osiedlu Rządz przy ulicy Jana III Sobieskiego 33.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content