Firma DREWPŁYT zostaje z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firma DREWPŁYT zostaje z nami!

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy ze sponsorem. W sezonie 2022 grudziądzki żużel nadal wspierać będzie firma DREWPŁYT.

Nasz partner specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej różnego rodzaju drewna oraz wyrobów drewnopochodnych. Jest to firma rodzinna z ponad 20 letnim doświadczeniem, w której ofercie znajdziecie najwyższej jakości asortyment, począwszy od listewek, kantówek, desek podbitkowych,podłogowych, tarasowych i elewacyjncych, sztachet, progów,drzwi, okien, tarcicy szorstkiej budowlanej, drewna konstrukcyjnego, więźby dachowej suchej i struganej, poprzez wszelkiego rodzaju płyty-OSB, MFP, MDF, płyty wiórowe, lakierowane i HDF.

W ofercie firmy znajduje się również wiele rodzajów sklejki: sklejka sucho trwała, wodoodporna, antypoślizgowa, konstrukcyjna i sklejka szalunkowa. W sprzedaży dostępne są eko opał typu drewno opałowe – kominkowe, brykiet drzewny oraz pellet. Firma specjalizuje się również w sprzedaży impregnatów, olejów i wkrętów czyli wszystko co z drewna i do drewna. Jest dystrybutorem marki GRILLPAL, produkującej i sprzedającej wędzarnie i wszystko związane z wędzeniem i grillowaniem – www.grillpal.pl.

Siedziba firmy DREWPŁYT znajduje się przy ul. Mieszka I 7 w Grudziądzu. Więcej informacji o firmie dostępnych na stronie internetowej TUTAJ, jak również na profilu Facebookowym TUTAJ! Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług i bogatej oferty naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content