ZOOLESZCZ GKM jedzie na zgrupowanie do Cetniewa - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ZOOLESZCZ GKM jedzie na zgrupowanie do Cetniewa

Do startu PGE Ekstraligi niespełna trzy miesiące, a reprezentanci ZOOLESZCZ GKM wkraczają w czas najcięższych treningów ogólnorozwojowych przed zbliżającymi się rozgrywkami. Zawodnicy pierwszej drużyny już w poniedziałek udają się na przedsezonowe zgrupowanie, które odbędzie się w Cetniewie.

Żółto-niebieskich gościć będzie Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo – ośrodek przygotowań olimpijskich. To jeden z siedmiu ośrodków COS w Polsce, położony nad samym morzem, który posiada m.in. wiele obiektów sportowych. To przede wszystkim obiekt szkolący sportowców. To tam od 50-u lat szlifują swoje umiejętności sportowcy w boksie, judo, zapasach, podnoszeniu ciężarów, szermierce i wielu innych dyscyplinach sportowych.

Drużyna ZOOLESZCZ GKM przebywać będzie w Cetniewie w dniach 17-21 stycznia. Podczas pięciu dni sztab szkoleniowy zaplanował dla zawodników m.in. zajęcia na sali gimnastycznej, w terenie, na siłowni oraz na basenie. Dodatkowo nasz zespół weźmie udział w sesjach z trenerem mentalnym. Opiekę nad zawodnikami sprawować będzie sztab szkoleniowy w składzie: Janusz Ślączka (trener), Robert Kościecha (trener juniorów), Piotr Lutowski (fizjoterapeuta) oraz Marcin Zygmunt (trener mentalny).

Naszych kibiców już teraz zapraszamy do śledzenia relacji ze zgrupowania żółto-niebieskich na social mediach GKM S.A.!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
489+19
586-9
686-37
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content