ZOOLESZCZ GKM jedzie na zgrupowanie do Cetniewa - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ZOOLESZCZ GKM jedzie na zgrupowanie do Cetniewa

Do startu PGE Ekstraligi niespełna trzy miesiące, a reprezentanci ZOOLESZCZ GKM wkraczają w czas najcięższych treningów ogólnorozwojowych przed zbliżającymi się rozgrywkami. Zawodnicy pierwszej drużyny już w poniedziałek udają się na przedsezonowe zgrupowanie, które odbędzie się w Cetniewie.

Żółto-niebieskich gościć będzie Centralny Ośrodek Sportu Cetniewo – ośrodek przygotowań olimpijskich. To jeden z siedmiu ośrodków COS w Polsce, położony nad samym morzem, który posiada m.in. wiele obiektów sportowych. To przede wszystkim obiekt szkolący sportowców. To tam od 50-u lat szlifują swoje umiejętności sportowcy w boksie, judo, zapasach, podnoszeniu ciężarów, szermierce i wielu innych dyscyplinach sportowych.

Drużyna ZOOLESZCZ GKM przebywać będzie w Cetniewie w dniach 17-21 stycznia. Podczas pięciu dni sztab szkoleniowy zaplanował dla zawodników m.in. zajęcia na sali gimnastycznej, w terenie, na siłowni oraz na basenie. Dodatkowo nasz zespół weźmie udział w sesjach z trenerem mentalnym. Opiekę nad zawodnikami sprawować będzie sztab szkoleniowy w składzie: Janusz Ślączka (trener), Robert Kościecha (trener juniorów), Piotr Lutowski (fizjoterapeuta) oraz Marcin Zygmunt (trener mentalny).

Naszych kibiców już teraz zapraszamy do śledzenia relacji ze zgrupowania żółto-niebieskich na social mediach GKM S.A.!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
114
210
310
48
56
66
74
84
Skip to content