Nowy Dom i Hydropol sponsorami GKM S.A. w sezonie 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nowy Dom i Hydropol sponsorami GKM S.A. w sezonie 2022!

Miło nam poinformować o zawarciu kolejnych umów sponsorskich. W sezonie 2022 nasz klub wspierać będą firmy Nowy Dom oraz Hydropol.

Firma budowlana Nowy Dom działa na rynku już ponad 20 lat i cały czas stawia na swój rozwój. Potrafi dopasować się do zmieniającego się otoczenia i stawić czoła konkurencyjnym przedsiębiorstwom, odnosząc sukces. Nasz sponsor stara się być elastyczny, aby sprostać wygórowanym oczekiwaniom klientów. Przedsiębiorstwo charakteryzuje się dużą gamą oferowanych produktów, optymalnym doradztwem i najlepszym serwisem. Firma oferuje również usługi transportowe i studio projektowe. Oddziały firmy znajdują się w Grudziądzu, Świeciu, Brodnicy, Kwidzynie, Bydgoszczy, Iławie oraz Elblągu.

Nasz sponsor prowadzi także działalność deweloperską, a z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej TUTAJ!

Firma Hydropol została założona  w 1996 roku w Grudziądzu. Celem powstania przedsiębiorstwa była chęć wprowadzenia nowych produktów na rynek. Przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z firmami polskimi jak i zagranicznymi, będącymi pionierami w dziedzinie wdrażania nowej technologii produkcji płytek ceramicznych oraz klinkierowych. Od tej pory zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości płytek ceramicznych, klinkierowych, gresów, cegły, kostki brukowej, chemii budowlanej, czy też wyposażeniem łazienek. Obecnie oprócz grudziądzkiej centrali w skład salonów płytek ceramicznych Hydropol wchodzi  sześć oddziałów mieszczących się w Brodnicy, Bydgoszczy, Elblągu, Kwidzynie i Świeciu.

Więcej informacji na temat naszego sponsora dostępne jest TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content