Auto Andreas BMW Naprawa z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Auto Andreas BMW Naprawa z nową umową sponsorską!

Kolejny sponsor GKM S.A. zdecydował się wspierać klub w sezonie 2022. Miło nam poinformować, że zostaje z nami firma Auto Andreas BMW Naprawa z Gogolina koło Grudziądza.

Warsztat mechaniki pojazdowej działa na rynku od 2009 roku, Specjalizuje się w marce BMW. Zespół składa się z młodej, wykształconej kadry. Firma dysponuje wyposażonym w nowoczesne maszyny i urządzenia warsztatem z
trzema stanowiskami pracy dla samochodów dostawczych i osobowych.

W ofercie naszego sponsora oprócz napraw pojazdów znajdziemy m.in. profesjonalną diagnostykę komputerową, wulkanizację i wymianę opon czy też serwis klimatyzacji. Firma oferuje m.in. naprawę silników, układów przeniesienia napędów, zawieszenia pojazdu, układów chłodzenia, układów elektrycznych, układów hamulcowych. Współpracuje z firmami  specjalizującymi się w regeneracji i naprawie podzespołów (turbosprężarki, pompy wtryskowe, wtryskiwacze).

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 695-966-093. Warsztat mieści się w Gogolinie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content