Auto Andreas BMW Naprawa z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Auto Andreas BMW Naprawa z nową umową sponsorską!

Kolejny sponsor GKM S.A. zdecydował się wspierać klub w sezonie 2022. Miło nam poinformować, że zostaje z nami firma Auto Andreas BMW Naprawa z Gogolina koło Grudziądza.

Warsztat mechaniki pojazdowej działa na rynku od 2009 roku, Specjalizuje się w marce BMW. Zespół składa się z młodej, wykształconej kadry. Firma dysponuje wyposażonym w nowoczesne maszyny i urządzenia warsztatem z
trzema stanowiskami pracy dla samochodów dostawczych i osobowych.

W ofercie naszego sponsora oprócz napraw pojazdów znajdziemy m.in. profesjonalną diagnostykę komputerową, wulkanizację i wymianę opon czy też serwis klimatyzacji. Firma oferuje m.in. naprawę silników, układów przeniesienia napędów, zawieszenia pojazdu, układów chłodzenia, układów elektrycznych, układów hamulcowych. Współpracuje z firmami  specjalizującymi się w regeneracji i naprawie podzespołów (turbosprężarki, pompy wtryskowe, wtryskiwacze).

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 695-966-093. Warsztat mieści się w Gogolinie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content