F.H. Sanitech zostaje z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

F.H. Sanitech zostaje z nami!

Do grona sponsorów na sezon 2022 dołączyła kolejna firma. Na kolejny rok współpracy z GKM S.A. zdecydowała się firma handlowa Sanitech.

Przedsiębiorstwo powstało w 2009 roku w Grudziądzu. Nasz sponsor zajmuje się zaopatrzeniem budowy i wszelakich inwestycji w materiały instalacyjno-sanitarne renomowanych producentów oraz instalacje sanitarne i wyposażenie łazienek. Oferuje sprzedaż hurtową, służy doradztwem technicznym oraz fachową obsługą. Na wszystkie oferowane towary firma Sanitech posiada atesty, certyfikaty oraz zaświadczenia o zgodności z PN.

Nasz partner realizował szereg inwestycji poprzez zaopatrzenie materiałowe między innymi: schroniska dla zwierząt w Grudziądzu, hal sportowych w Rogóźnie, Pruszczu Pomorskim, Rudzie, szpitalu w Świeciu, przedszkoli w Nowem i Laskowicach Pomorskich, czy też w grudziądzkim OPEC.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora! Siedziba firmy F.H. Sanitech mieści się w Grudziądzu przy ulicy Droga Łąkowa 59A. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 666 088 392.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content