F.H. Sanitech zostaje z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

F.H. Sanitech zostaje z nami!

Do grona sponsorów na sezon 2022 dołączyła kolejna firma. Na kolejny rok współpracy z GKM S.A. zdecydowała się firma handlowa Sanitech.

Przedsiębiorstwo powstało w 2009 roku w Grudziądzu. Nasz sponsor zajmuje się zaopatrzeniem budowy i wszelakich inwestycji w materiały instalacyjno-sanitarne renomowanych producentów oraz instalacje sanitarne i wyposażenie łazienek. Oferuje sprzedaż hurtową, służy doradztwem technicznym oraz fachową obsługą. Na wszystkie oferowane towary firma Sanitech posiada atesty, certyfikaty oraz zaświadczenia o zgodności z PN.

Nasz partner realizował szereg inwestycji poprzez zaopatrzenie materiałowe między innymi: schroniska dla zwierząt w Grudziądzu, hal sportowych w Rogóźnie, Pruszczu Pomorskim, Rudzie, szpitalu w Świeciu, przedszkoli w Nowem i Laskowicach Pomorskich, czy też w grudziądzkim OPEC.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora! Siedziba firmy F.H. Sanitech mieści się w Grudziądzu przy ulicy Droga Łąkowa 59A. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 666 088 392.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
Skip to content