F.H. Sanitech zostaje z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

F.H. Sanitech zostaje z nami!

Do grona sponsorów na sezon 2022 dołączyła kolejna firma. Na kolejny rok współpracy z GKM S.A. zdecydowała się firma handlowa Sanitech.

Przedsiębiorstwo powstało w 2009 roku w Grudziądzu. Nasz sponsor zajmuje się zaopatrzeniem budowy i wszelakich inwestycji w materiały instalacyjno-sanitarne renomowanych producentów oraz instalacje sanitarne i wyposażenie łazienek. Oferuje sprzedaż hurtową, służy doradztwem technicznym oraz fachową obsługą. Na wszystkie oferowane towary firma Sanitech posiada atesty, certyfikaty oraz zaświadczenia o zgodności z PN.

Nasz partner realizował szereg inwestycji poprzez zaopatrzenie materiałowe między innymi: schroniska dla zwierząt w Grudziądzu, hal sportowych w Rogóźnie, Pruszczu Pomorskim, Rudzie, szpitalu w Świeciu, przedszkoli w Nowem i Laskowicach Pomorskich, czy też w grudziądzkim OPEC.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora! Siedziba firmy F.H. Sanitech mieści się w Grudziądzu przy ulicy Droga Łąkowa 59A. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 666 088 392.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content