Czterech kolejnych partnerów GKM S.A. nadal będzie wspierać grudziądzki żużel - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Czterech kolejnych partnerów GKM S.A. nadal będzie wspierać grudziądzki żużel

Kolejnych czterech partnerów naszego klubu zdecydowało się na przedłużenie umowy sponsorskiej. Miło nam poinformować, że na sezon 2022 zostają z nami: Geotermia Grudziądz, Opony Marcin Dejewski, Usługi za i rozładunkowe Ryszard Gburczyk, a także Psycholog Natalia Kobylańska. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Geotermia Grudziądz

Lecznicza solanka termalna. Jej unikatowy skład stawia ją w pozycji najlepszych wód leczniczych w Europie. Strefa basenów solankowych przeznaczona jest dla osób dbających o urodę, gdyż solanka podnosi kondycję skóry, ujędrnia ją i przeciwdziała jej starzeniu. Walory zdrowotne solanki łagodzą lub usuwają wiele schorzeń, nie tylko dermatologicznych. Dzięki solance możesz pozbyć się toksyn i odciążyć pracę narządów wewnętrznych.

W ośrodku znajduje się także jedyna w Europie piramida z tężnią solankową. Mikroklimat panujący w strefie basenowo – saunowej oraz w piramidzie z tężnią solankową sprzyja profilaktyce i leczeniu górnych dróg oddechowych. Te i jeszcze więcej atrakcji możecie znaleźć w Grudziądzu przy ulicy Warszawskiej 36, a więcej informacji i pełna oferta Geotermii dostępna jest TUTAJ.

Opony Marcin Dejewski

Wieloletnie doświadczenie w branży oponiarskiej naszego sponsora jest gwarantem odpowiedniego dopasowania ogumienia dla Twojego auta. Opony Marcin Dejewski to także szeroki wybór opon nowych i używanych, naprawa uszkodzonego ogumienia czy profesjonalna wymiana kół i opon.

Firma znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 206.

Usługi za i rozładunkowe Ryszard Gburczyk

Historia firm rodziny Gburczyk sięga roku 1990, odkąd Ryszard Gburczyk rozpoczął działalność świadcząc usługi rozładunku wagonów. Od samego początku firma prężnie się rozwijała poszerzając zakres usług. Od roku 1993 własnością firmy jest Żwirownia „Wisła” w Grudziądzu przy ul. Kalinkowej 86. Prowadzenie żwirowni stworzyło możliwość rozwoju przedsiębiorstwa w kierunku transportu wywrotkami. Dzisiaj firmy rodziny Gburczyk poza sprzedażą żwiru, piasku, ziemi, kamienia łamanego wykonują szereg prac ziemnych, usług sprzętowych i transportowych, wyburzeń i rozładunku wagonów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 601 651 695.

Psycholog Natalia Kobylańska

Zakres działań partnera naszego klubu jest szeroki. To przede wszystkim wsparcie oraz poradnictwo psychologiczne dla osób w kryzysie – indywidualne sesje psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży, terapia par oraz rodziny, psychoedukacja, jak również interwencje kryzysowe.

Gabinet psychoterapeutyczny znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Kościelnej 15-17 lok.12. Więcej informacji można uzyskać na stronie Facebookowej TUTAJ, lub pod numerem telefonu 609 122 492.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content