OCETIX, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

OCETIX, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi!

Miło nam poinformować o kolejnych zawartych umowach sponsorskich na sezon 2022. Zostają z nami trzy lokalne firmy, które od wielu lat wspierają grudziądzki żużel.

OCETIX

Grudziądzka firma jest od ponad 60 lat producentem znanych z doskonałej jakości produktów: majonezu, musztardy, octu i innych wyrobów. Mając na uwadze dobrostan zwierząt oraz jakość używanych surowców podjęła decyzję o rezygnacji z używania jaj pochodzących z chowu klatkowego do 2025 roku. Firma mieści się przy ulicy Focha 5/7 w Grudziądzu. Wyroby naszego partnera, a także więcej informacji o firmie dostępne są TUTAJ!

Producent rolet, okien i drzwi – to specjalność firmy Roltex. Specjaliści pracujący u naszego sponsora posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie. Chętnie udzielają porad z zakresu odpowiedniego doboru produktów, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez firmę, której siedziba znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 118. Więcej informacji na temat naszego partnera znajduje się TUTAJ.

Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek

Przedsiębiorstwo Zakład Elektromechaniczny – Wielobranżowy Roman Miazek od 1992 roku działa w branży akumulatorów i baterii. Prawie trzy dekady doświadczenia zapewniają najlepsze dopasowanie odpowiedniego akumulatora do wielu rodzajów pojazdów i marek. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu usług i produktów oferowanych przez wieloletniego partnera klubu, który znajduje się pod adresem Węgrowo 4.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content