OCETIX, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

OCETIX, Roltex i Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek z nowymi umowami sponsorskimi!

Miło nam poinformować o kolejnych zawartych umowach sponsorskich na sezon 2022. Zostają z nami trzy lokalne firmy, które od wielu lat wspierają grudziądzki żużel.

OCETIX

Grudziądzka firma jest od ponad 60 lat producentem znanych z doskonałej jakości produktów: majonezu, musztardy, octu i innych wyrobów. Mając na uwadze dobrostan zwierząt oraz jakość używanych surowców podjęła decyzję o rezygnacji z używania jaj pochodzących z chowu klatkowego do 2025 roku. Firma mieści się przy ulicy Focha 5/7 w Grudziądzu. Wyroby naszego partnera, a także więcej informacji o firmie dostępne są TUTAJ!

Producent rolet, okien i drzwi – to specjalność firmy Roltex. Specjaliści pracujący u naszego sponsora posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie. Chętnie udzielają porad z zakresu odpowiedniego doboru produktów, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez firmę, której siedziba znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 118. Więcej informacji na temat naszego partnera znajduje się TUTAJ.

Zakład Elektromechaniczny Roman Miazek

Przedsiębiorstwo Zakład Elektromechaniczny – Wielobranżowy Roman Miazek od 1992 roku działa w branży akumulatorów i baterii. Prawie trzy dekady doświadczenia zapewniają najlepsze dopasowanie odpowiedniego akumulatora do wielu rodzajów pojazdów i marek. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego asortymentu usług i produktów oferowanych przez wieloletniego partnera klubu, który znajduje się pod adresem Węgrowo 4.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content