Firmy Melbud i JUTEX-LTS zostają z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Firmy Melbud i JUTEX-LTS zostają z GKM S.A.!

Trwa sezon zimowy, w którym działacze GKM S.A. zajmują się m.in. budową budżetu na sezon 2022. Miło nam poinformować, że nasz klub przedłużył kolejne umowy sponsorskie. Nadal wspierać nas będą grudziądzkie firmy Melbud S.A. oraz JUTEX-LTS!

Melbud S.A. jest wykonawcą robót budowlano-montażowych w branży sanitarnej, hydrotechnicznej i melioracyjnej. Firma powstała w 1991 roku. Jest spółką całkowicie prywatną i opartą w całości na polskim kapitale. Świadczy usługi na rzecz jednostek samorządowych, jednostek budżetowych a także inwestorów prywatnych. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

Firma JUTEX-LTS funkcjonuje na polskim rynku od 1990 roku. Przedmiotem działalności jest świadczenie usług transportowych i spedycyjnych na terenie Polski i Unii Europejskiej. JUTEX-LTS dysponuje własnym taborem pojazdów ciężarowych. Po wybudowaniu nowej bazy transportowej w roku 2006 firma rozszerzyła swoją działalność polegającą na kompleksowym świadczeniu usług związanych z gospodarką magazynową (za i wyładunki oraz magazynowanie towarów) oraz usługi naprawcze pojazdów ciężarowych. Powstała również nowa automatyczna myjnia TIR. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content