Nieruchomości Natalia Lamkowska kolejny rok z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nieruchomości Natalia Lamkowska kolejny rok z GKM S.A.!

Kolejna umowa sponsorska na sezon 2022 przedłużona. Miło nam poinformować, że w piątkowe przedpołudnie zawarliśmy umowę z firmą Nieruchomości Natalia Lamkowska!

To biuro nieruchomości, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa kupna i sprzedaży nieruchomości. Firma zdaje sobie sprawę, że klienci nie mają wiedzy na temat obrotu mieszkań, dlatego poświęca im maksimum czasu i uwagi – prowadzi ich przez cały proces poszukiwań, skomplikowane formalności oraz finalizację zakupu. Partner GKM-u pomaga również w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Klienci firmy mogą być  pewni, że dołoży ona wszelkich starań, aby zapewnić korzystne finansowo i bezpieczne rozwiązania. Prezentowane nieruchomości są dokładnie dobierane pod kątem wymagań, aby spełnić oczekiwania nabywcy.

Biuro mieści się w Grudziądzu, jednak oferty firmy nie ograniczają się jedynie do tego miasta. W ofercie można znaleźć również nieruchomości z województwa kujawsko-pomorskiego oraz całej Polski.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Grobowej 4/1. Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content