Nieruchomości Natalia Lamkowska kolejny rok z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nieruchomości Natalia Lamkowska kolejny rok z GKM S.A.!

Kolejna umowa sponsorska na sezon 2022 przedłużona. Miło nam poinformować, że w piątkowe przedpołudnie zawarliśmy umowę z firmą Nieruchomości Natalia Lamkowska!

To biuro nieruchomości, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa kupna i sprzedaży nieruchomości. Firma zdaje sobie sprawę, że klienci nie mają wiedzy na temat obrotu mieszkań, dlatego poświęca im maksimum czasu i uwagi – prowadzi ich przez cały proces poszukiwań, skomplikowane formalności oraz finalizację zakupu. Partner GKM-u pomaga również w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Klienci firmy mogą być  pewni, że dołoży ona wszelkich starań, aby zapewnić korzystne finansowo i bezpieczne rozwiązania. Prezentowane nieruchomości są dokładnie dobierane pod kątem wymagań, aby spełnić oczekiwania nabywcy.

Biuro mieści się w Grudziądzu, jednak oferty firmy nie ograniczają się jedynie do tego miasta. W ofercie można znaleźć również nieruchomości z województwa kujawsko-pomorskiego oraz całej Polski.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Grobowej 4/1. Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content