Ceny karnetów i biletów na sezon 2022. Sprzedaż od 1 grudnia! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ceny karnetów i biletów na sezon 2022. Sprzedaż od 1 grudnia!

1 grudnia rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze ZOOLESZCZ GKM w sezonie 2022. Ceny całorocznych wejściówek pozostają na takim samym poziomie jak w 2021 roku. Pierwszy etap dystrybucji potrwa do 31 stycznia.

Karnety będzie można nabywać poprzez stronę internetową www.BILETYnaGKM.pl, a za sprzedaż odpowiedzialna będzie firma Eventim. Karnety obowiązują na siedem meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Dodatkowo karnetowicze w cenie swojej wejściówki będą mogli obejrzeć wszystkie spotkania w ramach nowych rozgrywek U24 Ekstraliga na H4, jak również skorzystać ze zniżek w nowym programie lojalnościowym GKM Premium.

Osoby, które dotychczas były posiadaczami całorocznych wejściówek będą mogły zachować swoje miejsce na stadionie. Przedłużenie swojego aktualnego karnetu będzie możliwe do końca stycznia 2022 roku. Dodatkowo – wszystkie internetowe zamówienia złożone do 10 grudnia 2021 roku będą gwarancją otrzymania wejściówki jeszcze przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, co może być doskonałym świątecznym prezentem!

Ceny karnetów są zróżnicowane i zależne od miejsca na stadionie:

Uprawnione osoby do wejściówek ulgowych to: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji oraz kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 – wstęp na stadion bezpłatny (miejscówka wraz z rodzicem).

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content