Nicki Pedersen z dwuletnim kontraktem w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nicki Pedersen z dwuletnim kontraktem w Grudziądzu!

Kolejna formalność stała się faktem. Nicki Pedersen parafował we wtorek nowy kontrakt z grudziądzkim klubem, który będzie obowiązywać w sezonach 2022 i 2023! Dla utytułowanego Duńczyka będzie to trzeci i czwarty rok z rzędu w żółto-niebieskich barwach.

W minionych rozgrywkach Pedersen był 13 zawodnikiem PGE Ekstraligi ze średnią 2,029 pkt/bieg i zdecydowanym liderem grudziądzkiego zespołu. To jego postawa w głównej mierze przesądziła o tym, że ZOOLESZCZ GKM kolejny rok będzie startować w najlepszej lidze świata. Pedersen oprócz startów w Polsce będzie reprezentować również swój duński klub – Holsted Tigers.

Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata tuż po ostatnim spotkaniu z ELTROX Włókniarzem Częstochowa doszedł do porozumienia z działaczami naszego klubu w sprawie dalszych startów w Grudziądzu. Aby jak najlepiej być przygotowanym do nowych wyzwań 44-letni zawodnik już jakiś czas temu rozpoczął przygotowania do sezonu 2022, w którym ponownie ma za zadanie być czołową postacią wśród podopiecznych trenera Janusza Ślączki.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content