Nicki Pedersen z dwuletnim kontraktem w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nicki Pedersen z dwuletnim kontraktem w Grudziądzu!

Kolejna formalność stała się faktem. Nicki Pedersen parafował we wtorek nowy kontrakt z grudziądzkim klubem, który będzie obowiązywać w sezonach 2022 i 2023! Dla utytułowanego Duńczyka będzie to trzeci i czwarty rok z rzędu w żółto-niebieskich barwach.

W minionych rozgrywkach Pedersen był 13 zawodnikiem PGE Ekstraligi ze średnią 2,029 pkt/bieg i zdecydowanym liderem grudziądzkiego zespołu. To jego postawa w głównej mierze przesądziła o tym, że ZOOLESZCZ GKM kolejny rok będzie startować w najlepszej lidze świata. Pedersen oprócz startów w Polsce będzie reprezentować również swój duński klub – Holsted Tigers.

Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata tuż po ostatnim spotkaniu z ELTROX Włókniarzem Częstochowa doszedł do porozumienia z działaczami naszego klubu w sprawie dalszych startów w Grudziądzu. Aby jak najlepiej być przygotowanym do nowych wyzwań 44-letni zawodnik już jakiś czas temu rozpoczął przygotowania do sezonu 2022, w którym ponownie ma za zadanie być czołową postacią wśród podopiecznych trenera Janusza Ślączki.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content