F.H.U. RENOVA nowym sponsorem GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

F.H.U. RENOVA nowym sponsorem GKM S.A.!

Miło nam poinformować o kolejnym zawartym porozumieniu dotyczącym sezonu 2022. Tym razem jest to umowa z nowym sponsorem, który wspierać będzie nasz klub. Na współpracę z GKM S.A. zdecydowała się firma F.H.U. RENOVA.

Nasz nowy partner ma swoje oddziały w Toruniu, Grudziądzu i Chełmży. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku od 2005 roku w branży sanitarno-grzewczej. Istotą działalności jest sprzedaż nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Aby sprostać wymaganiom klientów, starannie selekcjonuje dostawców, wybierając tylko najlepsze marki. Oprócz działalności handlowej nasz sponsor wykonuje szereg usług, obejmujących swym zakresem m.in. instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne i gazowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakim dysponuje F.H.U. RENOVA, proponuje profesjonalne doradztwo, projektowanie oraz montaż pomp ciepła, a także wiele innych rozwiązań. Stawia nie tylko na wysoką jakość proponowanych systemów, ale przede wszystkim na zadowolenie klientów, dlatego gwarantuje, że oferowane instalacje zapewnią ekonomiczną pracę. Do firmowych priorytetów należy głównie montaż ogrzewania, które będzie wydajne, proste w obsłudze oraz przyjazne środowisku naturalnemu.

Grudziądzki oddział firmy mieści się przy ulicy Droga Łąkowa 59A. Więcej informacji na temat nowego sponsora GKM S.A. można znaleźć na jego stronie internetowej TUTAJ!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty i usług F.H.U. RENOVA!

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1920+146
2911-52
389+34
489+19
597-31
697-41
796-80
895-75

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024

Skip to content