ZOOLeszcz, DPV Logistic i Toyota Walder z GKM S.A. w sezonie 2022! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

ZOOLeszcz, DPV Logistic i Toyota Walder z GKM S.A. w sezonie 2022!

W Hotelu Rudnik trwa posezonowe spotkanie sponsorów grudziądzkiego klubu. Podczas uroczystej Gali GKM S.A. prezes Marcin Murawski poinformował o przedłużeniu umów sponsorskich. Na kolejny rok współpracy zdecydowały się trzy firmy: ZOOLeszcz, DPV Logistic oraz Toyota Walder!

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz – pod taką nazwą nasza drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2022. Dla firmy ZOOLeszcz, prowadzonej przez Pana Zbigniewa Leszczyńskiego, będzie to drugi sezon jako sponsor tytularny GKM-u. Nasz partner zajmuje się produkcją akcesoriów dla zwierząt i działa na rynku już od ponad 100 lat. Oferuje wszystko to, co potrzeba dla naszych zwierzaków: obroże, smycze, szelki, pejcze, kagańce, akcesoria dla gryzoni, kotów, wszelkie ozdoby i różne inne gadżety. Siedziba głównego partnera naszego klubu znajduje się w Bydgoszczy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy TUTAJ, lub na Facebooku TUTAJ!

Kolejne dwie firmy będą sponsorami Premium. DPV Logistic to firma transportowa zajmuje się logistyką i spedycją krajową na terenie całej Polski, a także transportem międzynarodowym w całej Europie. Od wielu lat obsługuje m.in. branże hutnicze i geotechniczne. Charakterystyczną cechą wszystkich działań podejmowanych przez tę firmę spedycyjną jest rzetelność, terminowość i pełna informacja o przewożonym ładunku. Jej siedziba również mieści się w Bydgoszczy. Informacje na temat DPV Logistic znajdziecie na stronie internetowej TUTAJ, a także na facebookowym profilu TUTAJ.

Grupa Walder od 30 lat jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych. W skład Grupy Walder wchodzą autoryzowane stacje dilerskie: Lexus Trójmiasto (nowoczesny obiekt w Gdańsku) oraz autoryzowane salony Toyoty w Chwaszczynie i Rumii. Od sierpnia 2020 firma działa na rynku grudziądzkim. W salonie zlokalizowanym przy ul. Porucznika Krzycha 2 można poznać bogatą ofertę samochodów nowych marki Toyota. Do dyspozycji klientów pozostaje też autoryzowany serwis Toyoty. Klienci mogą zapoznać się z ofertą sprawdzonych samochodów używanych i umówić na jazdę testową samochodem marki Lexus. Sprawdź szczegóły i poznaj ofertę naszego sponsora na stronie internetowej TUTAJ, a także na profilu na Facebooku TUTAJ.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content