Kevin Małkiewicz zdobywcą Indywidualnego Pucharu Polski 250cc! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Kevin Małkiewicz zdobywcą Indywidualnego Pucharu Polski 250cc!

14-letni Kevin Małkiewicz osiągnął swój największy sukces w swojej dotychczasowej przygodzie ze speedway’em. W środowy wieczór reprezentant GKM-u zapewnił sobie triumf w cyklu Indywidualnego Pucharu Polski w klasie 250cc! Na torze w Gdańsku zdobył 11 punktów i zajął on czwarte miejsce. Drugi z żółto-niebieskich Jan Przanowski był siódmy z dorobkiem 9 “oczek”.

Na podium całego cyklu obok Kevina stanęli również Bartosz Bańbor z Rzeszowa oraz Mateusz Łopuski z Gdańska.

Wyniki:
1. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 13+3 (3,2,3,2,3)
2. Bartosz Bańbor (Stowarzyszenie Lamba Rzeszów) – 13+2 (2,3,3,2,3)
3. Oskar Rumiński (KS Toruń SA) – 12 (1,3,3,3,2)
4. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz SA) – 11 (3,w,2,3,3)
5. Franciszek Majewski (KS Toruń SA) – 10 (0,3,2,3,2)
6. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa SA) – 10 (2,2,2,2,2)
7. Jan Przanowski (GKM Grudziądz SA) – 9 (1,1,1,3,3)
8. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia SA Ostrów Wlkp.) – 8 (2,1,3,1,1)
9. Kacper Teska (KS Unia Leszno) – 7 (1,3,2,1,1)
10. Jakub Kowalski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 6 (0,2,1,2,1)
11. Jakub Breński (KS Toruń SA) – 5 (2,1,1,1,0)
12. Brajan Gromniak (Unia Tarnów ŻSSA) – 4 (0,2,1,u,1)
13. Dawid Grzeszczyk (Speedway Lublin SA) – 3 (3,w,-,-,-)
14. Marcel Juskowiak (KS Unia Leszno) – 3 (3,-,-,-,-)
15. Kacper Król (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 1 (0,0,0,0,1)
16. Igor Gryzło (Unia Tarnów ŻSSA) – 1 (0,0,1,0,0)
17. Jan Heleniak (Unia Tarnów ZSSA) – 1 (1,d,0,-,-)
18. Eryk Kamiński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 1 (1,0,w)

Bieg po biegu:
1. (70,07) Grzeszczyk, Szostak, Przanowski, Kowalski
2. (71,15) Łopuski, Ludwiczak, Rumiński, Majewski
3. (70,41) Juskowiak, Breński, Heleniak, Król
4. (70,75) Małkiewicz, Bańbor, Teska, Gromniak
5. (71,60) Majewski, Kowalski, Breński, Małkiewicz (w)
6. (72,28) Teska, Ludwiczak, Szostak, Heleniak (d4)
7. (73,22) Rumiński, Gromniak, Kamiński, Grzeszczyk (w)
8. (70,62) Bańbor, Łopuski, Przanowski, Król
9. (71,13) Bańbor, Ludwiczak, Kowalski, Gryzło
10. (71,88) Szostak, Majewski, Gromniak, Król
11. (71,82) Łopuski, Teska, Breński, Kamiński
12. (71,28) Rumiński, Małkiewicz, Przanowski, Heleniak
13. (71,09), Rumiński, Kowalski, Teska, Król
14. (71,16) Małkiewicz, Łopuski, Szostka, Gryzło
15. (71,94) Majewski, Bańbor, Gryzło
16. (71,53) Przanowski, Ludwiczak, Breński, Gromniak (u/start)
17. (72,34) Łopuski, Gromniak, Kowalski, Gryzło
18. (70,60) Bańbor, Rumiński, Szostak, Breński
19. (71,28) Małkiewicz, Ludwiczak, Król, Gryzło
20. (71,91) Przanowski, Majewski, Teska

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
21. Łopuski, Bańbor (u)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl / Wybrzeże Gdańsk