Allsvenskan: Krakowiak liderem Indianerny w finale! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Allsvenskan: Krakowiak liderem Indianerny w finale!

Indianerna Kumla mistrzem szwedzkiej Allsvenskan. „Indianie” po remisie na wyjeździe pokonali na własnym torze Griparnę Nyköping 47:43, a liderem gospodarzy był Norbert Krakowiak. Reprezentant ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM wywalczył 13 punktów.

Wyniki:

Griparna Nyköping – 43 (88)
1. Km Nilsson – 15+1 (3,2,3,2,2*,3)
2. Silas Hoegh – 5+1 (1,1,*,1,2,0)
3. Anton Karlsson – 10 (2,3,2,0,3)
4. John Lindman – 1 (0,1,0,0,-)
5. Peter Ljung – 12 (3,1,2,3,3,d/st.)
6. Alex Johansson – 0 (0,0,0,0,-)
7. Liam Olsson Andersson – ns

Indianerna Speedway – 47 (92)
1. Joel Andersson – 11 (2,3,1,3,2)
2. Jonatan Grahn – 9+1 (0,2*,3,1,1,2)
3. Norbert Krakowiak – 13 (3,3,3,3,1)
4. Gustav Grahn – zastępstwo zawodnika
5. Ludvig Lindgren – 7+1 (2,2,0,2,1*)
6. Christoffer Selvin – 5+1 (1,-,0,-,2,1*,1)
7. Hugo Lundahl – 2+1 (1*,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. (64,1) Nilsson, J. Andersson, Hoegh, J. Grahn 2:4
2. (64,6) Krakowiak, Karlsson, Selvin, Lindman 4:2 (6:6)
3. (64,9) Ljung, Lindgren, Lundahl, Johansson 3:3 (9:9)
4. (63,7) Krakowiak, Nilsson, Hoegh, Selvin 3:3 (12:12)
5. (64,5) Karlsson, Lindgren, Lindman, Lundahl 2:4 (14:16)
6. (64,0) J. Andersson, J. Grahn, Ljung, Johansson 5:1 (19:17)
7. (64,8) Nilsson, Selvin, Hoegh, Lindgren 2:4 (21:21)
8. (64,9) J. Grahn, Karlsson, J. Andersson, Lindman 4:2 (25:23)
9. (64,6) Krakowiak, Ljung, Lundahl, Johansson 4:2 (29:25)
10. (65,1) J. Andersson, Hoegh, J. Grahn, Karlsson 4:2 (33:27)
11. (65,0) Ljung, Lindgren, Selvin, Johansson 3:3 (36:30)
12. (64,5) Krakowiak, Nilsson, J. Grahn, Lindman 4:2 (40:32)
13. (65,7) Ljung, Nilsson, Selvin, Lundahl 1:5 (41:37)
14. (65,2) Karlsson, J. Grahn, Lindgren, Hoegh 3:3 (44:40)
15. (65,1) Nilsson, J. Andersson, Krakowiak, Ljung (d/st.) (47:43)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content