Metal Speedway League: Nicki Pedersen i Holsted ze złotem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Metal Speedway League: Nicki Pedersen i Holsted ze złotem!

W środowy wieczór na torze w Vojens rozegrano finał duńskiej Metal Speedway League. Zmierzyły się ze sobą cztery najlepsze drużyny w tym sezonie, z których najlepsza okazała się ekipa Holsted Tigers. „Tygrysy” do wygranej i złotego medalu poprowadził Nicki Pedersen. Zawodnik ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM tego dnia był niemal nieomylny, inkasując 14 punktów!

Srebro wywalczyli gospodarze turnieju –  Soenderjylland Elite Speedway, a brąz przypadł w udziale zawodnikom  z Slangerup.

Wyniki:

I. Holsted Tigers – 42 pkt
1. Nicki Pedersen – 14 (3,3,2,3,3)
2. Rene Bach – 11 (3,2,3,0,3)
3. Rasmus Jensen – 7 (2,2,2,1)
4. Marius Nielsen – 1 (0,-,1,-)
5. Sam Jensen – 9 (2,1,2,1,3,0)

II. SES – Soenderjylland Elite Speedway – 37 pkt
1. Kai Huckenbeck – 10 (1,3,2,1,3)
2. Nicolai Klindt – 7 (2,2,0,1,2)
3. Anders Thomsen – 14 (3,3,3,3,2)
4. Mads Hansen – 3 (1,0,-,2)
5. Jesper Knudsen – 3 (3,0,0,0)

III. Slangerup Speedway – 34 pkt
1. Mikkel Michelsen – 10 (3,1,3,2,1)
2. Andreas Lyager – 10 (1,2,3,3,1)
3. Rohan Tungate – 7 (2,0,1,3,1)
4. Silas Hoegh – 3 (0,0,1,2)
5. Johannes Stark – 4 (1,1,2)

IV. Team Fjelsted – 19 pkt
1. Frederik Jakobsen – 8 (0,3,2,3,0,0)
2. Jonas Jeppesen – 7 (2,1,d,2,2)
3. Benjamin Basso – 1 (1,0,u,0)
4. Marcus Birkemose – 2 (0,1,1,d)
5. Dimitri Berge – 1 (d,-,1,0)

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Jeppesen, Hansen, Nielsen – (1:3:0:2)
2. Thomsen, Jensen, Lyager, Jakobsen – (4:4:2:2)
3. Pedersen, Klindt, Basso, Hoegh – (6:4:5:3)
4. Bach, Tungate, Huckenbeck, Birkemose – (7:6:8:3)
5. Knudsen, Jensen, Stark, Berge (d) – (10:7:10:3)
6. Pedersen, Lyager, Birkemose, Hansen – (10:9:13:4)
7. Thomsen, Bach, Michelsen, Basso – (13:10:15:4)
8. Jakobsen, Klindt, Jensen, Tungate – (15:10:16:7)
9. Huckenbeck, Jensen, Jeppesen, Hoegh – (18:10:18:8)
10. Bach, Jakobsen, Hoegh, Knudsen – (18:11:21:10)
11. Thomsen, Pedersen, Tungate, Jeppesen (d) – (21:12:23:10)
12. Michelsen, Jensen, Birkemose, Klindt – (21:15:25:11)
13. Lyager, Huckenbeck, Nielsen, Basso (u) – (23:18:26:11)
14. Jakobsen, Jensen, Stark, Knudsen – (23:19:28:14)
15. Thomsen, Hoegh, Jensen, Birkemose (d) – (26:21:29:14)
16. Tungate, Hansen, Jensen, Basso – (28:24:30:14)
17. Lyager, Jeppesen, Klindt, Bach – (29:27:30:16)
18. Pedersen, Michelsen, Huckenbeck, Jakobsen – (30:29:33:16)
19. Jensen, Stark, Berge, Knudsen – (30:31:36:17)
20. Bach, Klindt, Tungate, Berge – (32:32:39:17)
21. Huckenbeck, Jeppesen, Lyager, Jensen – (35:33:39:19)
22. Pedersen, Thomsen, Michelsen, Jakobsen – (37:34:42:19)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content