Project ZAZA, właściciel grudziądzkiego Salonu Łazienek BLU z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Project ZAZA, właściciel grudziądzkiego Salonu Łazienek BLU z nową umową sponsorską!

Pierwsze przedsiębiorstwo decyduje się na przedłużenie współpracy z GKM S.A. Miło nam poinformować, że w żółto-niebieskiej rodzinie sponsorów naszego klubu, pozostaje i będzie nas wspierać w sezonie 2022 firma Project ZAZA, która działa na terenie Grudziądza, Kwidzyna i okolic!

Właściel Project ZAZA prowadzi Salon Łazienek BLU w Grudziądzu. Oferuje profesjonalną aranżację wnętrz, wyposażenie łazienek oświetlenie oraz meble pod wymiar. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje kuchnie, łazienki i inne pomieszczenia. Szef Project ZAZA współpracuje również z projektantami i fachowcami z Całej Polski, gdzie zapewnia pełne wsparcie w obsłudze klienta, dostawach materiałów i wspiera . Dzięki tej współpracy Partner GKM-u oferuję projektowanie mieszkań i domów wraz z wykończeniem pod klucz.

„To co nas motywuje do pracy, to zadowolony klient, to spełnione marzenia, to ciągłe dążenie do bycia lepszym. Dzięki temu u nas nie czekasz, oszczędzasz czas i spokojniej przejdziesz przez każdy remont, bo my staramy się bardziej” – mówi przedstawiciel naszego sponsora.

„Jestem bardzo zadowolony z tak owocnej współpracy. Ludzie którzy prowadzą GKM Team inspirują do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. Gratuluję utrzymania w najlepszej żużlowej lidze świata. Dla mnie to czysta przyjemność” – dodał właściciel Project ZAZA.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 114A. Pod tym samym adresem znajduje się również Salon Łazienkowy BLU. Więcej informacji znajdziecie​ TUTAJ! ​Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content