Project ZAZA, właściciel grudziądzkiego Salonu Łazienek BLU z nową umową sponsorską! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Project ZAZA, właściciel grudziądzkiego Salonu Łazienek BLU z nową umową sponsorską!

Pierwsze przedsiębiorstwo decyduje się na przedłużenie współpracy z GKM S.A. Miło nam poinformować, że w żółto-niebieskiej rodzinie sponsorów naszego klubu, pozostaje i będzie nas wspierać w sezonie 2022 firma Project ZAZA, która działa na terenie Grudziądza, Kwidzyna i okolic!

Właściel Project ZAZA prowadzi Salon Łazienek BLU w Grudziądzu. Oferuje profesjonalną aranżację wnętrz, wyposażenie łazienek oświetlenie oraz meble pod wymiar. Pomaga dobrać materiały, kolory i proponuje nieszablonowe rozwiązania. Aranżuje i projektuje kuchnie, łazienki i inne pomieszczenia. Szef Project ZAZA współpracuje również z projektantami i fachowcami z Całej Polski, gdzie zapewnia pełne wsparcie w obsłudze klienta, dostawach materiałów i wspiera . Dzięki tej współpracy Partner GKM-u oferuję projektowanie mieszkań i domów wraz z wykończeniem pod klucz.

„To co nas motywuje do pracy, to zadowolony klient, to spełnione marzenia, to ciągłe dążenie do bycia lepszym. Dzięki temu u nas nie czekasz, oszczędzasz czas i spokojniej przejdziesz przez każdy remont, bo my staramy się bardziej” – mówi przedstawiciel naszego sponsora.

„Jestem bardzo zadowolony z tak owocnej współpracy. Ludzie którzy prowadzą GKM Team inspirują do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. Gratuluję utrzymania w najlepszej żużlowej lidze świata. Dla mnie to czysta przyjemność” – dodał właściciel Project ZAZA.

Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 114A. Pod tym samym adresem znajduje się również Salon Łazienkowy BLU. Więcej informacji znajdziecie​ TUTAJ! ​Zapraszamy do korzystania z usług naszego sponsora!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content