Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak i trener Janusz Ślączka zostają z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak i trener Janusz Ślączka zostają z nami!

Złoty medal Mistrzostw Polski Par Klubowych to nie jedyne wydarzenie, które grudziądzcy kibice mogli przeżyć. Podczas piątkowych zawodów w Grudziądzu ogłoszono, że na kolejny rok w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM zostają Krzysztof Kasprzak i Norbert Krakowiak, a trenerem żółto-niebieskich nadal będzie Janusz Ślączka!

Działacze GKM-u szybko doszli do porozumienia z krajowymi seniorami. Wcześniej warunki nowego kontraktu uzgodnił Przemysław Pawlicki, a na kolejne dwa lata w Grudziądzu zostaje również tegoroczny lider zespołu Nicki Pedersen. To początek budowy składu, który reprezentować będzie klub w PGE Ekstralidze w sezonie 2022.

Dla Kasprzaka połowa minionych rozgrywek była bardzo nieudana, przez co stracił miejsce w drużynie. Na szczęście na najważniejsze spotkania PGE Ekstraligi „KK” wrócił do wysokiej dyspozycji i wspomógł GKM w realizacji celu, jakim było utrzymanie w najlepszej lidze świata. Krakowiak w sezonie 2022 wciąż będzie mógł pełnić rolę zawodnika U-24. W tym roku z każdym spotkaniem „Norbi” prezentował lepszą dyspozycję i pokazał potencjał jaki w nim drzemie. Kolejne doświadczenia zbierać będzie w żółto-niebieskich barwach.

W zespole zostaje także trener. Janusz Ślączka wykonał plan, jaki był postawiony przed nim i utrzymał GKM w PGE Ekstralidze. Szkoleniowiec rodem z Rzeszowa spędzi w Grudziądzu drugi sezon i mamy nadzieję na jeszcze lepsze rezultaty żółto-niebieskich pod jego wodzą!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content