Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak i trener Janusz Ślączka zostają z nami! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak i trener Janusz Ślączka zostają z nami!

Złoty medal Mistrzostw Polski Par Klubowych to nie jedyne wydarzenie, które grudziądzcy kibice mogli przeżyć. Podczas piątkowych zawodów w Grudziądzu ogłoszono, że na kolejny rok w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM zostają Krzysztof Kasprzak i Norbert Krakowiak, a trenerem żółto-niebieskich nadal będzie Janusz Ślączka!

Działacze GKM-u szybko doszli do porozumienia z krajowymi seniorami. Wcześniej warunki nowego kontraktu uzgodnił Przemysław Pawlicki, a na kolejne dwa lata w Grudziądzu zostaje również tegoroczny lider zespołu Nicki Pedersen. To początek budowy składu, który reprezentować będzie klub w PGE Ekstralidze w sezonie 2022.

Dla Kasprzaka połowa minionych rozgrywek była bardzo nieudana, przez co stracił miejsce w drużynie. Na szczęście na najważniejsze spotkania PGE Ekstraligi „KK” wrócił do wysokiej dyspozycji i wspomógł GKM w realizacji celu, jakim było utrzymanie w najlepszej lidze świata. Krakowiak w sezonie 2022 wciąż będzie mógł pełnić rolę zawodnika U-24. W tym roku z każdym spotkaniem „Norbi” prezentował lepszą dyspozycję i pokazał potencjał jaki w nim drzemie. Kolejne doświadczenia zbierać będzie w żółto-niebieskich barwach.

W zespole zostaje także trener. Janusz Ślączka wykonał plan, jaki był postawiony przed nim i utrzymał GKM w PGE Ekstralidze. Szkoleniowiec rodem z Rzeszowa spędzi w Grudziądzu drugi sezon i mamy nadzieję na jeszcze lepsze rezultaty żółto-niebieskich pod jego wodzą!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
477+4
586-9
676-22
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content