Znamy awizowane składy na Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Znamy awizowane składy na Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Grudziądzu

Maxim Power Mistrzostwa Polski Par Klubowych – taka jest oficjalna nazwa imprezy, która już w piątek 3 września o godzinie 18:00 odbędzie się na torze w Grudziądzu. Oprócz gospodarzy – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – o najwyższe krajowe laury powalczą: obrońca tytułu FOGO Unia Leszno, MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra, BETARD Sparta Wrocław, Moje Bermudy Stal Gorzów, ELTROX Włókniarz Częstochowa i eWinner Apator Toruń. Kluby podały oficjalne składy.

Taki skład tegorocznych Maxim Power MPPK wynika z obowiązujących zapisów regulaminowych. W sezonie 2021 o medale powalczą więc wyłącznie przedstawiciele PGE Ekstraligi. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników, ale może dodatkowo wesprzeć się rezerwowym. Z pewnością niektóre kluby skorzystają z tego przywileju.

Grudziądz drugi raz w historii będzie gościł finalistów MPPK. Poprzednio impreza ta odbyła się na stadionie przy Hallera 4 w 1993 roku. Wygrała wówczas bydgoska Polonia, prowadząca w tabeli wszech czasów. Piątkowy turniej odbędzie się pod honorowym patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego.

Awizowane składy:

FOGO Unia Leszno
1. Damian Baliński
2. Szymon Szlauderbach

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
3. Krzysztof Kasprzak
4. Przemysław Pawlicki
16. Norbert Krakowiak

Moje Bermudy Stal Gorzów
5. Rafał Karczmarz
6. Kamil Pytlewski

ELTOX Włókniarz Częstochowa
7. Bartosz Smektała
8. Kacper Woryna

eWinner Apator Toruń
9. Paweł Przedpełski
10. Krzysztof Lewandowski

MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra
11. Piotr Protasiewicz
12. Damian Pawliczak

BETARD Sparta Wrocław
13. Michał Curzytek
14. Przemysław Liszka

Sponsorem tytularnym zawodów jest marka Maxim Power, należąca do firmy Syngenta, która po raz kolejny angażuje się we wspieranie żużla. To przedsiębiorstwo z branży chemicznej, produkujące środki ochrony dla rolnictwa, które już drugi rok z rzędu jest obecna na stadionach żużlowych. W tym sezonie, oprócz wspierania Mirosława Jabłońskiego, zaangażowała się w sponsoring klubu GTM Start Gniezno. Tym razem produkt Syngenty – marka Maxim Power – został sponsorem Mistrzostw Polski Par Klubowych, prestiżowej imprezy na krajowym rynku żużlowym, odbywającej się nieprzerwanie od 1974 roku.

Maxim Power to zaprawa nasienna do zbóż. Obecność marki na stadionie utrwala wizerunek produktu który jest dobrze rozpoznawany przez rolników, licznie wchodzących w grono fanów żużla. Maxim Power to produkt o sprawdzonym działaniu, posiadający wpływ na rozwój mocnego i zdrowego systemu korzeniowego. Ten parametr bardzo istotnie wpływa na przezimowanie roślin. Maxim Power zarówno w żużlu jak i w rolnictwie stawia na moc – moc na torze żużlowym i moc zakorzenienia na polu.

 

Trwa sprzedaż biletów online na te prestiżowe zawody. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl TUTAJ!

Bezpośrednio przez zawodami, od godziny 16:00, prowadzona będzie sprzedaż stacjonarna w stadionowych kasach. Bramy stadionu zostaną otwarte o 17:00. Do nabycia będą też programy zawodów w cenie 15 złotych.

Cennik biletów (nie obowiązuje numeracja miejsc):

VIP
• 300 zł – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce parkingowe, program zawodów
• 100 zł (ulgowy do 18. roku życia) – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, program zawodów

Strefa 2 i Strefa 3
• 40 zł – normalny
• 30 zł – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)
• 1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7. roku życia – decyduje rok urodzenia)

Strefa 1, Strefa 4, Strefa 5, Strefa 6, Sektor Gości
• 30 zł – normalny
• 20 zł – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)
• 1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia – decyduje rok urodzenia)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content