Nicki Pedersen na kolejne dwa lata w Grudziądzu! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nicki Pedersen na kolejne dwa lata w Grudziądzu!

To jest dzień dobrych wiadomości. Po informacji o uzgodnieniu warunków nowej umowy z kapitanem ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Przemysławem Pawlickim miło nam poinformować o zawarciu kolejnego porozumienia. Nasz klub nadal reprezentować będzie tegoroczny lider Nicki Pedersen! Duńczyk zdecydował się związać z Grudziądzem na dłużej, a nowy kontrakt obowiązywać będzie na sezony 2022 i 2023.

Dla Nickiego będzie to trzeci i czwarty rok z rzędu w żółto-niebieskich barwach. W zakończonych w niedzielę rozgrywkach Pedersen był 13 zawodnikiem PGE Ekstraligi ze średnią 2,029 pkt/bieg. To jego postawa w głównej mierze przesądziła o tym, że GKM kolejny rok będzie startować w najlepszej lidze świata. W wielu meczach był zdecydowanym liderem wśród podopiecznych trenera Janusza Ślączki. Dyspozycję Pedersena „wyhamowały” upadki, a przede wszystkim ten w derbowym spotkaniu z eWinner Apatorem Toruń. Mimo to w ostatnim pojedynku z ELTROX Włókniarzem Częstochowa dorzucił on bezcenne punkty do dorobku zespołu.

Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata nie ukrywał swojej radości z faktu pozostania GKM-u w PGE Ekstralidze, a w tym tygodniu szybko doszedł do porozumienia z działaczami naszego klubu w sprawie dalszych startów w Grudziądzu.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1510+84
257+32
346+6
444+14
553-30
653-67
742-17
841-22

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra

Skip to content