3 września MPPK na zakończenie sezonu w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

3 września MPPK na zakończenie sezonu w Grudziądzu

W piątek 3 września poznamy tegorocznych medalistów Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody rozpoczną się na torze w Grudziądzu o godzinie 18:00. Na turniej zapraszają Polski Związek Motorowy, GKM Grudziądz S.A. oraz SpeedwayEvents.pl. Będzie to zakończenie sezonu na Hallera 4.

Pierwotnie zawody miały odbyć się 9 lipca. Jednak z uwagi na to, że przełożono właśnie na ten dzień spotkanie PGE Ekstraligi między drużyną z Grudziądza a eWinner Apatorem Toruń, dla MPPK trzeba było poszukać nowego terminu. Ostatecznie pojedziemy 3 września o 18:00.

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie FOGO Unia Leszno. Oprócz aktualnych mistrzów kraju w szranki rywalizacji staną także: Moje Bermudy Stal Gorzów, BETARD Sparta Wrocław, MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra, ELTROX Włókniarz Częstochowa, eWinner Apator Toruń i ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Taki skład tegorocznych MPPK wynika z obowiązujących zapisów regulaminowych. W tym sezonie o medale powalczą więc wyłącznie przedstawiciele PGE Ekstraligi. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników, ale może dodatkowo wesprzeć się rezerwowym. Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego

Bilety kupione przez kibiców na pierwszy termin zawodów zachowują ważność. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik biletów (nie obowiązuje numeracja miejsc):

VIP

  • 300 zł. – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce parkingowe, program zawodów
  • 100 zł. (ulgowy do 18. roku życia) – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, program zawodów

Strefa 2 i Strefa 3

  • 40 zł. – normalny
  • 30 zł. – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)
  • 1 zł. – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7. roku życia – decyduje rok urodzenia)

Strefa 1, Strefa 4, Strefa 5, Strefa 6, sektor gości

  • 30 zł. – normalny
  • 20 zł. – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)
  • 1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia – decyduje rok urodzenia)

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 27 sierpnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet MPPK”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

***

Uwaga! Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 50% pojemności stadionu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko COVID-19)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
148+62
246+6
345+8
444+14
543-8
643-43
742-17
841-22

Najbliższe mecze

EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ORLEN OIL MOTOR Lublin
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Skip to content