PGE Ekstraliga jest nasza! #GRUCZE 48:42 - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PGE Ekstraliga jest nasza! #GRUCZE 48:42

Po fantastycznym widowisku ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz wygrywa drugi mecz w tym sezonie, dzięki czemu zapewnia sobie pozostanie w PGE Ekstralidze na sezon 2022! ELTROX Włókniarz Częstochowa został pokonany w stosunku 48:42. Najlepszym zawodnikiem meczu był Przemysław Pawlicki, zdobywca 13 punktów.

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – 48 pkt.
9. Przemysław Pawlicki – 13 (3,1,3,3,3)
10. Kenneth Bjerre – 9+1 (3,3,2*,w,1)
11. Krzysztof Kasprzak – 10+1 (2*,3,3,1,1)
12. Roman Lakhbaum – NS (-,-,-,-)
13. Nicki Pedersen – 11 (3,1,2,2,3)
14. Seweryn Orgacki – 1 (1,0,0)
15. Miłosz Wysocki – 0 (0,0,u)
16. Norbert Krakowiak – 4+1 (0,2*,1,1)

ELTROX Włókniarz Częstochowa – 42 pkt.
1. Kacper Woryna – 3+1 (0,2*,1,0)
2. Bartosz Smektała – 7+1 (1*,3,0,3,0)
3. Fredrik Lindgren – 4 (1,1,1,1,-)
4. Jonas Jeppesen – 9 (2,0,3,2,2)
5. Leon Madsen – 11 (2,2,2,3,2)
6. Jakub Miśkowiak – 4+1 (3,1*,0)
7. Mateusz Świdnicki – 4+1 (2*,0,2*,0)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Kasprzak, Lindgren, Woryna – 5:1
2. Miśkowiak, Świdnicki, Orgacki, Wysocki – 1:5 (6:6)
3. Pedersen, Madsen, Smektała, Krakowiak – 3:3 (9:9)
4. Bjerre, Jeppesen, Miśkowiak, Orgacki – 3:3 (12:12)
5. Kasprzak, Krakowiak, Lidngren, Jeppesen – 5:1 (17:13)
6. Smektała, Woryna, Pedersen, Wysocki – 1:5 (18:18)
7. Bjerre, Madsen, Pawlicki, Świdnicki – 4:2 (22:20)
8. Jeppesen, Pedersen, Lindgren, Smektała – 2:4 (24:24)
9. Pawlicki, Bjerre, Woryna, Smektała – 5:1 (29:25)
10. Kasprzak, Madsen, Krakowiak, Miśkowiak – 4:2 (33:27)
11. Pawlicki, Jeppesen, Krakowiak, Woryna – 4:2 (37:29)
12. Smektała, Świdnicki, Kasprzak, Wysocki (u) – 1:5 (38:34)
13. Madsen, Pedersen, Lindgren, Bjerre (w/u) – 2:4 (40:38)
14. Pedersen, Jeppesen, Bjerre, Świdnicki – 4:2 (44:40)
15. Pawlicki, Madsen, Kasprzak, Smektała – 4:2 (48:42)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content