Nice Cup: Rafalski na podium w Bydgoszczy! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Cup: Rafalski na podium w Bydgoszczy!

Bardzo udany występ Wiktora Rafalskiego w 6 rundzie cyklu Nice Cup na torze w Bydgoszczy. Niespełna 16-letni reprezentant naszego klubu awansował do wyścigu finałowego, w którym zajął trzecie miejsce i stanął na podium. W serii zasadniczej uzbierał 9 punktów, a w decydującej gonitwie musiał uznać wyższość Wiktora Przyjemskiego oraz Sebastiana Szostaka.

Drugi z zawodników GKM-u Kacper Łobodziński wywalczył w czwartkowe popołudnie 6 „oczek”.

Wyniki:

Grupa I:

1. Wiktor Przyjemski (Polonia Bydgoszcz) – 16 (3,3,3,3,4)
2. Sebastian Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 14 (2,3,3,3,3)
—-
3. Artiom Juhno (Lokomotive Daugavpils) – 9 (3,2,2,2)
4. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno) – 8 (2,2,1,3)
5. Marius Hillebrand (Landshut Devils) – 7 (3,3,0,1)
6. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 7 (2,1,2,2)
7. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz) – 6 (d,1,3,2)
8. Piotr Gryszpiński (Wybrzeże Gdańsk) – 5 (1,1,2,1)
9. Fraser Bowes (Wolfe Wittstock) – 4 (1,2,1,0)
10. Andriej Rozaliuk (Ukraina) – 3 (1,0,1,1)
11. Maris Strelcovs (Lokomotive Daugavpils) – 0 (0,0,0,0)
12. Jakub Sroka (Orzeł Łódź) – 0 (0,t,0,0)

Grupa II:

1. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz) – 11 (3,3,1,2,2)
2. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) – 9 (3,3,2,1,d)
—-
3. Nikodem Bartoch (Polonia Bydgoszcz) – 8 (d,2,3,3)
4. Mateusz Affelt (KS Toruń) – 7 (1,0,3,3)
5. Jakub Krawczyk (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 7 (2,2,3,d)
6. Alan Szczotka (Wybrzeże Gdańsk) – 7 (3,1,1,2)
7. Kacper Grzelak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 7 (2,2,1,2)
8. Bartosz Głogowski (Polonia Bydgoszcz) – 6 (0,1,2,3)
9. Mateusz Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 6 (2,3,d,1)
10. Maksym Borowiak (Unia Leszno) – 3 (1,0,2,0)
11. Olivier Buszkiewicz (Unia Leszno) – 3 (1,1,0,1)
12. Aleksander Grygolec (Orzeł Łódź) – 0 (w,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (67,33) Hillebrand, Czapla, Gryszpiński, Strelcovs
2. (66,85) Juhno, Mencel, Rozaliuk, Łobodziński (d)
3. (65,01) Przyjemski, Szostak, Bowes, Sroka
4. (66,52) Szczotka, Jabłoński, Buszkiewicz, Głogowski
5. (66,15) Dul, Krawczyk, Affelt, Grygolec (w)
6. (66,38) Rafalski, Grzelak, Borowiak, Bartoch (d)
7. (68,09) Hillebrand, Juhno, Mencel, Sroka (t)
8. (66,11) Szostak, Bowes, Łobodziński, Strelcovs
9. (64,82) Przyjemski, Czapla, Gryszpiński, Rozaliuk
10. (67,01) Dul, Grzelak, Głogowski, Affelt
11. (65,98) Rafalski, Krawczyk, Szczotka, Borowiak
12. (65,90) Jabłoński, Bartoch, Buszkiewicz, Grygolec (ns)
13. (69,25) Łobodziński, Gryszpiński, Bowes, Hillebrand
14. (65,11) Przyjemski, Juhno, Czapla, Strelcovs
15. (67,79) Szostak, Mencel, Rozaliuk, Sroka
16. (66,34) Krawczyk, Głogowski, Rafalski, Jabłoński (d)
17. (66,69) Bartoch, Dul, Szczotka, Buszkiewicz
18. (67,72) Affelt, Borowiak, Grzelak, Grygolec (ns)
19. (68,05) Przyjemski, Juhno, Rozaliuk, Bowes
20. (66,03) Szostak, Mencel, Gryszpiński, Strelcovs
21. (67,23) Czapla, Łobodziński, Hillebrand, Sroka
22. (67,09) Bartoch, Rafalski, Dul, Grygolec (ns)
23. (67,37) Affelt, Szczotka, Jabłoński, Borowiak
24. (67,90) Głogowski, Grzelak, Buszkiewicz, Krawczyk (d)

Finał:
25. Przyjemski (4 pkt), Szostak (3), Rafalski (2), Dul (d)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80