Nice Cup: Orgacki najlepszy z żółto-niebieskich w Zielonej Górze - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nice Cup: Orgacki najlepszy z żółto-niebieskich w Zielonej Górze

3 rundę cyklu Nice Cup rozegrano w czwartkowe popołudnie na torze w Zielonej Górze. Zawody zakończyły się wygraną gnieźnianina Mateusza Jabłońskiego, który w biegu finałowym okazał się szybszy od Aleksandra Grygolca, Jakuba Osyczki i Nikodema Bartocha.

Na obiekcie Falubazu zobaczyliśmy trzech reprezentantów grudziądzkiego klubu. Najlepiej z nich spisał się Seweryn Orgacki, zdobywca 9 punktów. Kacper Łobodziński wywalczył 4 „oczka”, a Miłosz Wysocki zakończył turniej z dorobkiem 1 punktu.

Wyniki:

Grupa I:
1. Nikodem Bartoch (Polonia Bydgoszcz) – 11 (3,2,3,3)
2. Jakub Osyczka (Falubaz Zielona Góra) – 10 (2,3,2,3)
—-
3. Ben Ernst (Orzeł Łódź) – 9 (3,3,3,d)
4. Fraser Bowes (Wolfe Wittstock) – 9 (1,3,2,3)
5. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno) – 7 (2,0,3,2)
6. Bartosz Głogowski (Polonia Bydgoszcz) – 7 (3,1,1,2)
7. Marius Hillebrand (Landshut Devils) – 5 (2,2,w/su,1)
8. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz) – 4 (0,2,2,d)
9. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 4 (1,0,1,2)
10. Hubert Ścibak (Unia Leszno) – 3 (1,1,0,1)
11. Szymon Szwacher (GTM Start Gniezno) – 2 (0,1,1,u)
12. Nikita Kaulin (Lokomotive Daugavpils) – 1 (0,0,0,1)

Grupa II:
1. Aleksander Grygolec (Orzeł Łódź) – 11 (3,3,2,3)
2. Mateusz Jabłoński (GTM Start Gniezno) – 11 (2,3,3,3)
—-
3. Kacper Grzelak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 10 (2,3,2,3)
4. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz) – 9 (3,1,3,2)
5. Artiom Juhno (Lokomotive Daugavpils) – 8 (3,2,1,2)
6. Nile Tufft (Falubaz Zielona Góra) – 7 (1,1,3,2)
7. Jakub Sroka (Orzeł Łódź) – 5 (0,2,2,1)
8. Olivier Buszkiewicz (Unia Leszno) – 4 (1,2,0,1)
9. Miłosz Wysocki (GKM Grudziądz) – 1 (0,0,0,1)
10. Maksym Borowiak (Unia Leszno) – 3 (2,0,1,w/u)
11. Aleksiej Pilac (Polonia Bydgoszcz) – 3 (1,1,1,0)

Bieg po biegu:
1. (62,56) Ernst, Czapla, Bowes, Łobodziński
2. (63,06) Bartoch, Hillebrand, Ścibak, Kaulin
3. (64,00) Głogowski, Osyczka, Mencel, Szwacher
4. (62,87) Grygolec, Jabłoński, Buszkiewicz
5. (63,75) Orgacki, Grzelak, Tufft, Sroka
6. (63,90) Juhno, Borowiak, Pilac, Wysocki
7. (64,50) Bowes, Hillebrand, Głogowski, Kaulin
8. (63,85) Osyczka, Łobodziński, Ścibak, Mencel
9. (64,16) Ernst, Bartoch, Szwacher, Czapla
10. (66,72) Grygolec, Sroka, Tufft, Wysocki
11. (66,00) Jabłoński, Juhno, Orgacki, Borowiak
12. (67,18) Grzelak, Buszkiewicz, Pilac
13. (66,65) Czapla, Bowes, Mencel, Ścibak
14. (67,19) Ernst, Łobodziński, Szwacher, Hillebrand (w/su)
15. (65,87) Bartoch, Osyczka, Głogowski, Kaulin
16. (65,69) Orgacki, Grygolec, Juhno, Buszkiewicz
17. (66,03) Jabłoński, Sroka, Pilac
18. (65,59) Tufft, Grzelak, Borowiak, Wysocki
19. (64,69) Bartoch, Mencel, Hillebrand, Szwacher (u)
20. (63,60) Osyczka, Czapla, Kaulin, Łobodziński (d)
21. (65,06) Bowes, Głogowski, Ścibak, Ernst (d)
22. (65,09) Grzelak, Juhno, Sroka, Pilac
23. (63,22) Jabłoński, Tufft, Buszkiewicz, Borowiak (w/u)
24. (65,19) Grygolec, Orgacki, Wysocki

Finał:
25. (62,32) Jabłoński, Grygolec, Osyczka, Bartoch

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80