Walczymy o Ekstraligę! Kup bilet na mecz #GRUCZE! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Walczymy o Ekstraligę! Kup bilet na mecz #GRUCZE!

22 sierpnia o godzinie 19:15 na stadionie przy Hallera 4 rozegrane zostanie spotkanie XIV rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie ekipę ELTROX Włókniarza Częstochowa. Mecz zdecyduje o przyszłości żółto-niebieskich w najlepszej lidze świata. KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl!

Wejściówki na sektory gospodarzy dostępne w cenie 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowy. Dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Kibice będą mogli zajmować miejsca w wyznaczonych sektorach. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

Dla kibiców z Częstochowy przygotowany będzie Sektor Gości. Nasz klub przygotował dla częstochowian 250 miejsc. Sprzedaż biletów tylko na stronie www.BILETYnaGKM.pl.

Wszystkich kibiców nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content