Puchar Ekstraligi 250cc: Małkiewicz najlepszy w Lesznie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Puchar Ekstraligi 250cc: Małkiewicz najlepszy w Lesznie!

W środę na torze w Lesznie rozegrano 4 rundę Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. Świetny występ zanotował adept grudziądzkiej szkółki żużlowej. Kevin Małkiewicz okazał się najlepszy w całym turnieju, wygrywając go z kompletem 15 punktów! Podium uzupełniło dwóch reprezentantów gdańskiego Wybrzeża – Mateusz Łopuski i Antoni Kawczyński.

Drugi z reprezentantów żółto-niebieskich Jan Przanowski zdobył 3 “oczka”. Dało to mu trzynastą pozycję.

Wyniki:

1. Kevin Małkiewicz – 15 (3,3,3,3,3)
2. Mateusz Łopuski – 13 (3,3,3,2,2)
3. Antoni Kawczyński – 12 (w,3,3,3,3)
4. Kacper Halkiewicz – 10 (2,3,2,3,0)
5. Szymon Ludwiczak – 10 (3,2,2,2,1)
6. Franciszek Majewski – 10 (2,1,2,3,2)
7. Marcel Juskowiak – 10 (2,2,2,2,2)
8. Dawid Grzeszczyk – 9 (0,2,3,1,3)
9. Gracjan Szostak – 7 (1,t,1,2,3)
10. Lech Chlebowski – 6 (3,1,1,d,1)
11. Filip Frącewicz – 5 (2,2,0,W,1)
12. Oskar Rumiński – 3 (t,0,1,0,2)
13. Jan Przanowski – 3 (1,1,1,u,-)
14. Jakub Breński – 2 (1,0,0,1,0)
15. Seweryn Grabarczyk – 2 (0,1,0,1,u)
16. Wiktor Wasilewski – ns

Bieg po biegu:
1. Małkiewicz, Majewski, Szostak, Kawczyński (w)
2. Ludwiczak, Halkiewicz, Przanowski, Grzeszczyk
3. Łopuski, Juskowiak, Breński, Grabarczyk
4. Chlebowski, Frącewicz, Wasilewski, Rumiński (t)
5. Łopuski, Ludwiczak, Chlebowski, Szostak (t)
6. Kawczyński, Grzeszczyk, Grabarczyk, Wasilewski
7. Halkiewicz, Juskowiak, Majewski, Rumiński
8. Małkiewicz, Frącewicz, Przanowski, Breński
9. Grzeszczyk, Juskowiak, Szostak, Frącewicz
10. Kawczyński, Ludwiczak, Rumiński, Breński
11. Łopuski, Majewski, Przanowski, Wasilewski
12. Małkiewicz, Halkiewicz, Chlebowski, Grabarczyk
13. Halkiewicz, Szostak, Breński, Wasilewski
14. Kawczyński, Juskowiak, Chlebowski (d), Przanowski (u)
15. Majewski, Ludwiczak, Grabarczyk, Frącewicz (w)
16. Małkiewicz, Łopuski, Grzeszczyk, Rumiński
17. Szostak, Rumiński, Grabarczyk (u), Przanowski
18. Kawczyński, Łopuski, Frącewicz, Halkiewicz
19. Grzeszczyk, Majewski, Chlebowski, Breński
20. Małkiewicz, Juskowiak, Ludwiczak, Wasilewski

wyniki za: speedwaynews.pl