Mistrzostwa Polski Par Klubowych odbędą się 3 września - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Mistrzostwa Polski Par Klubowych odbędą się 3 września

Ostatecznie w piątek, 3 września, poznamy tegorocznych medalistów Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody rozpoczną się na torze w Grudziądzu o godzinie 18.00. Na turniej zapraszają Polski Związek Motorowy, GKM Grudziądz S.A. oraz SpeedwayEvents.pl.

Pierwotnie zawody miały odbyć się 9 lipca. Jednak z uwagi na to, że przełożono właśnie na ten dzień spotkanie PGE Ekstraligi między drużyną z Grudziądza a eWinner Apatorem Toruń, dla MPPK trzeba było poszukać nowego terminu. Ostatecznie pojedziemy 3 września o 18:00.

Bilety kupione przez kibiców zachowują ważność. Istnieje jednak także możliwość zwrotu, o szczegółach poinformuje posiadaczy wejściówek drogą mailową portal ebilet.pl.

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie FOGO Unia Leszno. Oprócz aktualnych mistrzów kraju w szranki rywalizacji staną także: Moje Bermudy Stal Gorzów, BETARD Sparta Wrocław, MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra, ELTROX Włókniarz Częstochowa, eWinner Apator Toruń i ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Taki skład tegorocznych MPPK wynika z obowiązujących zapisów regulaminowych. W tym sezonie o medale powalczą więc wyłącznie przedstawiciele PGE Ekstraligi. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników, ale może dodatkowo wesprzeć się rezerwowym. Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego

Właśnie została wznowiona sprzedaż biletów na te atrakcyjnie zapowiadające się zawody. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik biletów (nie obowiązuje numeracja miejsc):

VIP

  • 300 zł. – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce parkingowe, program zawodów
  • 100 zł. (ulgowy do 18. roku życia) – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, program zawodów

Strefa 2 i Strefa 3

  • 40 zł. – normalny
  • 30 zł. – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)
  • 1 zł. – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7. roku życia – decyduje rok urodzenia)

Strefa 1, Strefa 4, Strefa 5, Strefa 6, sektor gości

  • 30 zł. – normalny
  • 20 zł. – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)
  • 1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia – decyduje rok urodzenia)

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 27 sierpnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet MPPK”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi.

***

Uwaga! Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 50% pojemności stadionu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko COVID-19)

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content