DMPJ: Trzecie miejsce MASZEWSKI GKM-u w Tarnowie - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Trzecie miejsce MASZEWSKI GKM-u w Tarnowie

We wtorek odbyła się kolejna runda DMPJ. Na torze w Tarnowie rywalizowali zawodnicy MASZEWSKI GKM-u Grudziądz, którzy uplasowali się na trzecim miejscu. Bezapelacyjnym zwycięzcami zawodów były częstochowskie „Lwy”.

Choć żółto-niebiescy nie wygrali indywidualnie żadnego wyścigu, to punktowali bardzo równo. Po 7 punktów do dorobku drużyny dołożyli Wiktor Rafalski i Denis Zieliński.

Wyniki:

Bocar Włókniarz Częstochowa – 47 pkt.
5. Mateusz Świdnicki – 15 (3,3,3,3,3)
6. Bartłomiej Kowalski – 12 (d,3,3,3,3)
7. Franciszek Karczewski – 11 (0,3,3,2,3)
8. Kajetan Kupiec – 9 (2,1,2,1,3)

Unia Tarnów – 36 pkt.

1. Dawid Rempała – 11 (3,3,2,1,2)
2. Przemysław Konieczny – 10 (3,2,1,2,2)
3. Piotr Świercz – 9 (1,2,2,3,1)
4. Mateusz Gzyl – 6 (1,2,1,1,1)

MASZEWSKI GKM Grudziądz – 25 pkt.

13. Wiktor Rafalski – 7 (2,1,0,2,2)
14. Denis Zieliński – 7 (2,2,1,1,1)
15. Seweryn Orgacki – 5 (1,1,1,w,2)
16. Kacper Łobodziński – 6 (2,1,0,2,1)

Budex Start Gniezno – 12 pkt.

9. Marcel Studziński – 0 (d,ns,ns,ns,ns)
10. Mikołaj Czapla – 4 (1,0,3,0,0)
11. Mateusz Jabłoński – 8 (3,0,2,3,w)
12. Oskar Hurysz – 0 (w,w,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:

1. (70,92) Świdnicki, Zieliński, Gzyl, Hurysz (w) – (1:3:0:2)
2. (71,19) Jabłoński, Rafalski, Świercz, Kowalski (d) – (2:3:3:4)
3. (71,36) Konieczny, Kupiec, Orgacki, Studziński (d) – (5:5:3:5)
4. (72,16) Rempała, Łobodziński, Czapla, Karczewski – (8:5:4:7)
5. (70,43) Kowalski, Gzyl, Łobodziński, Studziński (ns) – (10:8:4:8)
6. (71,63) Świdnicki, Świercz, Orgacki, Czapla – (12:11:4:9)
7. (71,09) Karczewski, Konieczny, Rafalski, Hurysz (w) – (14:14:4:10)
8. (72,53) Rempała, Zieliński, Kupiec, Jabłoński – (17:15:4:12)
9. (72,37) Czapla, Kupiec, Gzyl, Rafalski – (18:17:7:12)
10. (71,29) Karczewski, Świercz, Zieliński, Studziński (ns) – (20:20:7:13)
11. (70,80) Świdnicki, Jabłoński, Konieczny, Łobodziński – (21:23:9:13)
12. (71,98) Kowalski, Rempała, Orgacki, Hurysz (ns) – (23:26:9:14)
13. (73,44) Świercz, Łobodziński, Kupiec, Hurysz (ns) – (26:27:9:16)
14. (72,40) Jabłoński, Karczewski, Gzyl, Orgacki (w) – (27:29:12:16)
15. (70,84) Kowalski, Konieczny, Zieliński, Czapla – (29:32:12:17)
16. (71,57) Świdnicki, Rafalski, Rempała, Studziński (ns) – (30:35:12:19)
17. (72,29) Kupiec, Orgacki, Gzyl, Studziński (ns) – (31:38:12:21)
18. (72,08) Karczewski, Rafalski, Świercz, Hurysz (ns) – (32:41:12:23)
19. (71,15) Kowalski, Konieczny, Łobodziński, Czapla – (34:44:12:24)
20. (72,49) Świdnicki, Rempała, Zieliński, Jabłoński (w) – (36:47:12:25)

źródło: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content