Allsvenskan: Świetny występ Krakowiaka - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Allsvenskan: Świetny występ Krakowiaka

W środowy wieczór w Kumli odbyły się kolejne spotkania w ramach rozgrywek Allsvenskan. Indianerna, której barwy reprezentuje Norbert Krakowiak, pokonała Vargarnę 54:36.

„Norbi” na torze pojawił się pięciokrotnie. Poza pierwszym wyścigiem, w którym przyjechał za Mathiasem Thoernblomem oraz Jonatanem Grahnem, wygrał wszystkie wyścigi będąc liderem „Indian”.

Indianerna Kumla – 54 pkt
1. Jonatan Grahn – 9+1 (2,2*,1,2,2)
2. Norbert Krakowiak – 13+1 (1*,3,3,3,3)

3. Ludvig Lindgren – 11 (3,2,2,1,3)
4. Ludvig Selvin – 3+2 (w,0,1*,0,2*)
5. Joel Andersson – 10+1 (3,3,1,2*,1)
6. Gustav Grahn – 8+3 (2*,2*,0,3,1*)
7. Hugo Lundahl – NS

Vargarna Norrkoping – 36 pkt

1. Mathias Thoernblom – 14 (3,3,3,3,0,2)
2. Tim Soerensen – 6+1 (0,1,2*,3,d,-)
3. William Bjoerling – 5 (1,1,2,1,0)
4. William Echardt Drejer – 7 (2,0,0,2,3)
5. Chris Wennerstroem – 4 (1,1,0,1,1)
6. Viktor Ohlsson – 0 (0,-,-,0,-,0)
7. Willy Andersson – 0 (0)

Bieg po biegu:

1. Thoernblom, J. Grahn, Krakowiak, Soerensen 3:3
2. Lindgren, Drejer, Bjoerling, Selvin (w) 3:3 (6:6)
3. J. Andersson, G. Grahn, Wennerstroem, Ohlsson 5:1 (11:7)
4. Thoernblom, Lindgren, Soerensen, Selvin 2:4 (13:11)
5. J. Andersson, G. Grahn, Bjoerling, Drejer 5:1 (18:12)
6. Krakowiak, J. Grahn, Wennerstroem, W. Andersson 5:1 (23:13)
7. Thoernblom, Soerensen, J. Andersson, G. Grahn 1:5 (24:18)
8. Krakowiak, Bjoerling, J. Grahn, Drejer 4:2 (28:20)
9. Thoernblom, Lindgren, Selvin, Wennerstroem 3:3 (31:23)
10. Soerensen, J. Grahn, Bjoerling, Selvin 2:4 (33:27)
11. G. Grahn, J. Andersson, Wennerstroem, Ohlsson 5:1 (38:28)
12. Krakowiak, Drejer, Lindgren, Thoernblom 4:2 (42:30)
13. Lindgren, Selvin, Wennerstroem, Soerensen (d) 5:1 (47:31)
14. Drejer, J. Grahn, G. Grahn, Bjoerling 3:3 (50:34)
15. Krakowiak, Thoernblom, J. Andersson, Ohlsson 4:2 (54:36)

źródło: svemo.se

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content