GBO: Głosuj na projekt nowej trybuny na H4! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

GBO: Głosuj na projekt nowej trybuny na H4!

Trwa głosowanie w kolejnej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jednym ze zgłoszonych projektów jest zadanie zakładające budowę trybuny dla osób niepełnosprawnych oraz toalet na stadionie przy Hallera 4. Głosy mogą oddawać wszyscy mieszkańcy Grudziądza do 4 lipca 2021 roku!

Jak głosować?

Wejdź na stronę www.grudziadz.budzet-obywatelski.org i kliknij GŁOSUJ ONLINE. Rozpocznij głosowanie, wypełnij formularz podając swoje dane: imię, nazwisko, PESEL, a także adres zamieszkania. W kolejnym roku zostaniesz przekierowany do wyboru projektów ogólnomiejskich i dla Twojego osiedla.  Zachęcamy do oddawania swoich głosów na projekt nowej trybuny na H4, który jest do wyboru spośród projektów ogólnomiejskich!

Szczegóły projektu:

Miasto Grudziądz, realizując ustawowy obowiązek, co roku rezerwuje spore kwoty w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jedno z zadań dotyczyło będzie rozbudowy infrastruktury na stadionie w Parku Miejskim. Projekt, który, w przypadku wybrania go przez mieszkańców, zostanie zrealizowany w 2022 roku zakłada budowę trybuny ze specjalnym przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych. – Postanowiłem wykorzystać możliwość, jaką daje miasto przeznaczając środki na inicjatywy obywatelskie.  – Pomysł na taki projekt zrodził się już jakiś czas temu. Po rozmowie z prezesem Marcinem Murawskim i dopełnieniu wszelkich formalności udało się zgłosić zadanie. Bardzo cieszę się, że klub pozytywnie podszedł do mojej propozycji i udało się bez problemu przejść weryfikację w Urzędzie Miejskim – wyjaśnił autor projektu Kamil Rychlicki.

Planowana trybuna miałaby powstać na wyjściu z drugiego łuku, obok istniejącej trybuny obok słynnego dębu. Infrastruktura stadionu nie jest zbyt przyjazna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zaproponowane rozwiązanie znacznie poprawi komfort oglądania meczów na H4 przez osoby niepełnosprawne. Jednocześnie wykorzystując miejsce powstaną również dodatkowe toalety.

Wartość inwestycji to 250 000 złotych. Głosowanie w Grudziądzkim Budżecie Obywatelskim rozpoczęło się 7 czerwca. Wybrane przez mieszkańców zadania znajdą się w budżecie miasta na rok 2022.

Koncepcja nowej trybuny:

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
11021+140
21014-45
31013+40
41010-25
5109-6
6109-25
7108-68
8105-91

Najbliższe mecze

FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów
KS APATOR Toruń
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
4 sierpnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ Częstochowa

Skip to content