Liga rosyjska: 8+2 Lakhbauma dla Mega-Łady - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Liga rosyjska: 8+2 Lakhbauma dla Mega-Łady

Wysokim zwycięstwem Mega-Łady Togliatti zakończyło się czwartkowe spotkanie w lidze rosyjskiej. Drużyna Romana Lakhbauma pokonała na wyjeździe Baszkirię Oktiabrskij 57:35, a nasz Rosjanin wywalczył 8 punktów i dwa bonusy w czterech wyścigach.

Wyniki:

Mega Łada Togliatti – 57 pkt
1. Renat Gafurow – 10 (3,-,2,3,-,2)
2. Arsienij Zubkow – 7+2 (1,1*,2*,2,-,1)
3. Roman Lakhbaum – 8+2 (2,1*,-,-,3,2*)
4. Denis Bielajew – 0 (-,-,-,u,-)
5. Adrian Gała – 14+1 (3,3,2*,3,3)
6. Jewgienij Sajdullin – 6+3 (2*,1*,1*,1,1,0)
7. Wadim Tarasienko – 12+1 (2,2,3,2*,3)

Baszkiria Oktiabrskij – 35 pkt
9. Marat Gatijatow – 9 (2,3,1,1,1,1)
10. Aleksandr Bogomołow – 0 (0,0,-,-,d,0)
11. Siemion Własow – 7 (1,-,3,-,0,3)
12. Danił Zelenskij – 1 (-,-,w,1,-)
13. Nikita Zubariew – 0 (0,-,0,-,-,0)
14. Rustam Muchtarow – 3 (0,0,0,3)
15. Denis Gizatullin – 15 (3,3,4!,2,2,1)

Bieg po biegu:
1. Gafurow, Gatijatow, Zubkow, Muchtarow 2:4
2. Gała, Sajdullin, Własow, Bogomołow 1:5 (3:9)
3. Gatijatow, Lakhbaum, Zubkow, Zubariew 3:3 (6:12)
4. Gizatullin, Tarasienko, Sajdullin, Muchtarow 3:3 (9:15)
5. Własow, Gafurow, Lakhbaum, Bogomołow 3:3 (12:18)
6. Gała, Zubkow, Gatijatow, Zielenskij (w/u) 1:5 (13:23)
7. Gizatullin, Tarasienko, Sajdullin, Muchtarow 3:3 (16:26)
8. Muchtarow, Zubkow, Zielenskij, Bielajew (u) 4:2 (20:28)
9. Gafurow, Gała, Gatijatow, Zubariew 1:5 (21:33)
10. Tarasienko, Gizatullin (4!), Sajdullin, Bogomołow (d) 4:4 (25:37)
11. Gała, Gizatullin, Sajdullin, Muchtarow 2:4 (27:41)
12. Lakhbaum, Tarasienko, Gatijatow, Własow 1:5 (28:46)
13. Gała, Gizatullin, Zubkow, Bogomołow 2:4 (30:50)
14. Własow, Gafurow, Gatijatow, Sajdullin 4:2 (34:52)
15. Tarasienko, Lakhbaum, Gizatullin, Zubariew 1:5 (35:57)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content