Czas na Derby! Kup bilet na mecz #GRUTOR! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Czas na Derby! Kup bilet na mecz #GRUTOR!

4 lipca o godzinie 16:30 na stadionie przy Hallera 4 rozegrane zostanie spotkanie XI rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie eWinner Apator Toruń. KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl! Sprzedaż odbywać się będzie tylko drogą internetową.

Wejściówki na sektory gospodarzy dostępne w cenie 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowyDzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Kibice będą mogli zajmować miejsca w wyznaczonych sektorach. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

Dla kibiców z Torunia przygotowany będzie Sektor Gości. Nasz klub przygotował dla torunian 250 miejsc. Cena wejściówek na tą strefę to 50 złotych – bez podziału na normalny i ulgowy. Sprzedaż biletów tylko na stronie www.BILETYnaGKM.pl.

Wszystkich kibiców nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
28
36
46
56
65
74
81
Skip to content