Puchar MSL: 11 punktów Pedersena w finale - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Puchar MSL: 11 punktów Pedersena w finale

W środę na torze w Fjelsted rozegrano finał Pucharu Metal Speedway League. W turnieju wystąpił Nicki Pedersen, który jest liderem swojej duńskiej drużyny – Holsted Tigers. „Tygrysy” zajęły trzecie miejsce w finałowych zawodach z dorobkiem 28 punktów, a 11 z nich wywalczył reprezentant ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM.

Puchar duńskiej ligi padł łupem ekipy Soenderjyllands Elite Speedway. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy z Slangerup.

Wyniki:

I. Soenderjyllands Elite Speedway – 48 pkt
1. Nicolai Klindt – 7 (3,1,2,1)
2. Anders Thomsen – 14 (3,3,3,3,2)
3. Kai Huckenbeck – 12 (3,2,3,1,3)
4. Mads Hansen – 9 (1,2,3,3,0)
5. Jesper Knudsen – 6 (2,1,3)

II. Slangerup Speedway – 36 pkt
1. Rohan Tungate – 10 (3,2,2,0,3)
2. Michael Jepsen Jensen – 9 (2,3,2,2,0)
3. Andreas Lyager – 8 (1,w,3,3,1)
4. Jonas Seifert-Salk – 4 (0,1,1,2)
5. Silas Hoegh – 5 (1,2,2)

III. Holsted Tigers – 28 pkt
1. Nicki Pedersen – 11 (2,3,0,3,3)
2. Rene Bach – 7 (2,3,0,0,2)
3. Ramus Jensen – 8 (2,0,2,2,2)
4. Marius Nielsen – 2 (0,1,0,1)
5. Sam Jensen – 0 (0,w,d)

IV. Team Fjelsted – 20 pkt
1. Benjamin Basso – 4 (1,1,0,2,0)
2. Dimitri Berge – 2 (0,0,1,1)
3. Frederik Jakobsen – 4 (0,2,1,0,1)
4. Peter Kildemand – 2 (1,0,1,0)
5. Marcus Birkemose – 8 (3,3,1,1)

Bieg po biegu:
1. Klindt, Bach, Kildemand, Seifert-Salk
2. Thomsen, Pedersen, Lyager, Jakobsen
3. Tungate, R. Jensen, M. Hansen, Berge
4. Huckenbeck, M. J. Jensen, Basso, Nielsen
5. Birkemose, Knudsen, Hoegh, S. Jensen
6. Thomsen, Tungate, Nielsen, Kildemand
7. M. J. Jensen, Jakobsen, Klindt, R. Jensen
8. Pedersen, Huckenbeck, Seifert-Salk, Berge
9. Bach, Hansen, Basso, Lyager (w)
10. Hansen, M. J. Jensen, Kildemand, Pedersen
11. Huckenbeck, Tungate, Jakobsen, Bach
12. Lyager, Klindt, Berge, Nielsen
13. Thomsen, R. Jensen, Seifert-Salk, Basso
14. Birkemose, Hoegh, Knudsen, S. Jensen (w)
15. M. Hansen, Seifert-Salk, Nielsen, Jakobsen
16. Lyager, R. Jensen, Huckenbeck, Kildemand
17. Thomsen, M. J. Jensen, Berge, Bach
18. Pedersen, Basso, Klindt, Tungate
19. Knudsen, Hoegh, Birkemose, S. Jensen (d)
20. Tungate, Bach, Jakobsen, M. Hansen
21. Huckenbeck, R. Jensen, Lyager, Basso
22. Pedersen, Thomsen, Birkemose, M. J. Jensen

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
289+34
379-46
489+19
586-9
686-37
784-84
873-81

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content