Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Walka o medale 9 lipca w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Walka o medale 9 lipca w Grudziądzu

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na Mistrzostw Polski Par Klubowych, które w piątek, 9 lipca, o godzinie 19.30 odbędą się w Grudziądzu. Wejściówki można kupować online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. Na zawody zapraszają Polski Związek Motorowy, GKM Grudziądz S.A. oraz Speedwayevents.pl.

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie FOGO Unia Leszno. Oprócz aktualnych mistrzów kraju w szranki rywalizacji staną także: Moje Bermudy Stal Gorzów, BETARD Sparta Wrocław, MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra, ELTROX Włókniarz Częstochowa, eWinner Apator Toruń i ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz. Taki skład tegorocznych MPPK wynika z obowiązujących zapisów regulaminowych. W tym sezonie o medale powalczą więc wyłącznie przedstawiciele PGE Ekstraligi. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników, ale może dodatkowo wesprzeć się rezerwowym.

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na te atrakcyjnie zapowiadające się zawody. W wejściówki można zaopatrywać się online na stronie internetowej http://bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl

Cennik biletów (nie obowiązuje numeracja miejsc):

VIP

300 zł – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce parkingowe, program zawodów

100 zł (ulgowy do 18. Roku życia) – w cenie: miejsce w loży VIP, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, program zawodów

Strefa 2 i Strefa 3

40 zł – normalny

30 zł – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)

1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7. roku życia – decyduje rok urodzenia)

Strefa 1, Strefa 4, Strefa 5, Strefa 6, Sektor Gości

30 zł – normalny

20 zł – ulgowy (przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz emerytom i rencistom – obowiązują legitymacje)

1 zł – dziecięcy (przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia – decyduje rok urodzenia

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju TUTAJ.

Organizatorzy przygotowali też pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 2 lipca– pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet MPPK”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

Uwaga! Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 25% pojemności stadionu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19).

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
112+14
212+12
312+6
412+4
510-4
610-6
710-12
810-14

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content