PGE IMME: Pedersen otarł się o podium - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

PGE IMME: Pedersen otarł się o podium

Czwarte miejsce zajął Nicki Pedersen w rozegranych w Toruniu zawodach o Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwo Ekstraligi. Najlepszy okazał się Jason Doyle, który w finale pokonał Janusza Kołodzieja i Bartosza Zmarzlika.

Choć w rundzie zasadniczej Nicki nie wygrał żadnego biegu, to łupem padł wyścig półfinałowy, w którym pokonał m.in. Artema Lagutę i Emila Sajfutdinowa. W finale Duńczyk uszkodził motocykl Janusza Kołodzieja i został wykluczony z powtórki.

Wyniki:

1. Jason Doyle (Fogo Unia Leszno) – 14 (0,3,3,3,2,3)
2. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 10 +3 (3,0,1,3,1,2)
3. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 13 (3,1,3,3,2,1)
4. Nicki Pedersen (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz) – 8 +3 (1,2,2,2,1,w)

5. Mikkel Michelsen (Motor Lublin) – 11 +2 (2,2,2,2,3)
6. Artiom Łaguta (Betard Sparta Wrocław) – 10 +2 (1,2,3,1,3)
7. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 10 +1 (2,3,2,1,2)
8. Jack Holder (eWinner Apator Toruń) – 9 +1 (2,1,3,2,1)
9. Paweł Przedpełski (eWinner Apator Toruń) – 9 +0 (3,1,2,0,3)
10. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) – 9 +0 (1,3,1,1,3)
11. Martin Vaculik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 6 (2,0,0,3,1)
12. Patryk Dudek (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra) – 6 (d,3,1,0,2)
13. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) – 3 (3,0,d,ns,-)
14. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 3 (0,1,2,0,0)
15. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 3 (1,1,0,1,w)
16. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń) – 2 (0,2,0,0,d)
17. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – NS (-,-,-,-,-)
18. Leon Madsen (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 0 (0,-,-,-,-)

Bieg po biegu:

1. (60,72) Przedpełski, Holder, Cierniak, Dudek (d)
2. (60,35) Zmarzlik, Vaculik, Łaguta, Doyle
3. (60,72) Woffinden, Michelsen, Pedersen, Lewandowski
4. (60,53) Kołodziej, Miśkowiak, Sajfutdinow, Madsen
5. (61,38) Miśkowiak, Michelsen, Przedpełski, Vaculik
6. (61,53) Sajfutdinow, Łaguta, Holder, Woffinden
7. (60,94) Doyle, Lewandowski, Cierniak, Kołodziej
8. (60,50) Dudek, Pedersen, Zmarzlik, Jasiński
9. (61,53) Łaguta, Przedpełski, Jasiński, Lewandowski
10. (–,–) Holder, Pedersen, Kołodziej, Vaculik
11. (60,60) Zmarzlik, Michelsen, Sajfutdinow, Cierniak
12. (60,31) Doyle, Miśkowiak, Dudek, Woffinden (d)
13. (62,28) Doyle, Pedersen, Sajfutdinow, Przedpełski
14. (61,22) Zmarzlik, Holder, Miśkowiak, Lewandowski
15. (61,00) Vaculik, Jasiński, Cierniak, Woffinden (ns)
16. (60,01) Kołodziej, Michelsen, Łaguta, Dudek
17. (61,47) Przedpełski, Zmarzlik, Kołodziej, Jasiński
18. (60,72) Michelsen, Doyle, Holder, Jasiński
19. (60,25) Łaguta, Miśkowiak, Pedersen, Cierniak (w)
20. (60,56) Sajfutdinow, Dudek, Vaculik, Lewandowski (d)
Półfinał 1. (60,69) Kołodziej, Michelsen, Holder, Przedpełski
Półfinał 2. (60,75) Pedersen, Łaguta, Miśkowiak, Sajfutdinow
Finał. (60,44) Doyle, Kołodziej, Zmarzlik, Pedersen (w)