DMPJ: Żółto-niebiescy ponownie na drugim miejscu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Żółto-niebiescy ponownie na drugim miejscu

Dominacja Bocar Włókniarza Częstochowa w pierwszych dwóch rundach ćwierćfinałowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie III. Zarówno wtorkowe, jak i środowe zawody w Gnieźnie zakończyły się pewną wygraną „Lwów”. Nasza drużyna MASZEWSKI GKM ponownie zajęła drugie miejsce. Tym razem podopieczni Roberta Kościechy uzbierali 28 „oczek”.

Najlepiej wśród żółto-niebieskich spisał się Mateusz Bartkowiak. 18-letni zawodnik wywalczył 11 punktów.

Kolejne dwie rundy ćwierćfinałowe odbędą się w Grudziądzu. Turnieje zaplanowano na 22 i 23 czerwca.

Wyniki:

I. Bocar Włókniarz Częstochowa – 45 pkt
5. Mateusz Świdnicki – 13 (3,3,3,3,1)
6. Bartłomiej Kowalski – 15 (3,3,3,3,3)
7. Franciszek Karczewski – 14 (3,3,3,3,2)
8. Kajetan Kupiec – 3 (t,u,3,u,w)

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 28 pkt
9. Denis Zieliński – 7 (2,2,1,0,2)
10. Seweryn Orgacki – 2 (0,1,1,0,u)
11. Mateusz Bartkowiak – 11 (2,2,2,2,3)
12. Wiktor Rafalski – 8 (0,2,d,3,3)

III. Unia Tarnów – 25 pkt
13. Przemysław Konieczny – 5 (-,1,0,1,3)
14. Dawid Rempała – 8 (2,w,2,2,2)
15. Piotr Świercz – 7 (3,2,1,-,1)
16. Mateusz Gzyl – 3 (2,-,1,w,w)
20. Patryk Zieliński – 2 (0,1,1)

IV. Budex Start Gniezno – 19 pkt
1. Mikołaj Czapla – 10 (1,3,2,2,2,0)
2. Marcel Studziński – 3 (1,1,0,0,1,0)
3. Szymon Szwacher – 6 (1,d,0,2,2,1)
4. Mateusz Jabłoński – ns

Bieg po biegu:
1. Świdnicki, Rempała, Studziński, Rafalski – (1:3:0:2)
2. Kowalski, Bartkowiak, Szwacher, Zieliński – (2:6:2:2)
3. Świercz, Zieliński, Studziński, Kupiec (t) – (3:6:4:5)
4. Karczewski, Gzyl, Czapla, Orgacki – (4:9:4:7)
5. Kowalski, Zieliński, Zieliński – (4:12:6:8)
6. Świdnicki, Świercz, Orgacki, Szwacher (d) – (4:15:7:10)
7. Karczewski, Rafalski, Konieczny, Studziński – (4:18:9:11)
8. Czapla, Bartkowiak, Kupiec (u), Rempała (w) – (7:18:11:11)
9. Kupiec, Czapla, Orgacki, Konieczny – (9:21:12:11)
10. Karczewski, Rempała, Zieliński, Szwacher – (9:24:13:13)
11. Świdnicki, Bartkowiak, Gzyl, Studziński – (9:27:15:14)
12. Kowalski, Czapla, Świercz, Rafalski (d) – (11:30:15:15)
13. Rafalski, Szwacher, Gzyl (w), Kupiec (u) – (13:30:18:15)
14. Karczewski, Bartkowiak, Zieliński – (13:33:20:16)
15. Kowalski, Rempała, Studziński, Orgacki – (14:36:20:18)
16. Świdnicki, Czapla, Konieczny, Zieliński – (16:39:20:19)
17. Konieczny, Szwacher, Kupiec (w), Orgacki (u) – (18:39:20:22)
18. Rafalski, Karczewski, Szwacher, Gzyl (w) – (19:41:23:22)
19. Kowalski, Zieliński, Świercz, Studziński – (19:44:25:23)
20. Bartkowiak, Rempała, Świdnicki, Czapla – (19:45:28:25)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
112
26
310
46
56
64
74
80