DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM na start ćwierćfinałów - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Drugie miejsce MASZEWSKI GKM na start ćwierćfinałów

Pierwsza z ośmiu ćwierćfinałowych rund Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów za nami. Rywalizacja grupy III odbyła się na torze w Gnieźnie. We wtorkowym turnieju najlepsi okazali się zawodnicy Bocar Włókniarza Częstochowa. MASZEWSKI GKM zajął drugą lokatę ex aequo z Unią Tarnów.

Najlepiej wśród grudziądzan spisał się ligowy duet żółto-niebieskich – Denis Zieliński i Mateusz Bartkowiak wywalczyli po 12 punktów. 5 „oczek” to dorobek Wiktora Rafalskiego, a 4 dorzucił Seweryn Orgacki.

Drugie zawody w Gnieźnie już w środę o godzinie 18:30.

Wyniki:

I. Bocar Włókniarz Częstochowa – 40 pkt
1. Franciszek Karczewski – 8 (1,3,1,0,3)
2. Kajetan Kupiec – 6 (0,2,2,1,1)
3. Mateusz Świdnicki – 15 (3,3,3,3,3)
4. Bartłomiej Kowalski – 11 (3,3,3,d,2)

II-III. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 33 pkt
1. Denis Zieliński – 12 (3,2,2,3,2)
2. Wiktor Rafalski – 5 (2,w,1,0,2)
3. Seweryn Orgacki – 4 (1,0,u,2,1)
4. Mateusz Bartkowiak – 12 (1,3,2,3,3)

II-III. Unia Tarnów – 33 pkt
1. Przemysław Konieczny – 6 (0,-,3,2,1)
2. Dawid Rempała – 10 (2,1,3,3,1)
3. Piotr Świercz – 7 (3,0,0,1,3)
4. Mateusz Gzyl – 7 (2,1,2,-,2)
5. Patryk Zieliński – 3 (2,1)

IV. Budex Start Gniezno – 13 pkt
1. Mikołaj Czapla – 2 (d,1,0,1,0,w)
2. Marcel Studziński – 8 (1,2,2,1,2,0)
3. Szymon Szwacher – 3 (0,0,1,2,0,0)
4. Mateusz Jabłoński – 0 (-,-,-,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Zieliński, Gzyl, Studziński, Kupiec – (1:3:2:0)
2. Świercz, Rafalski, Karczewski, Szwacher – (1:5:5:1)
3. Świdnicki, Studziński, Bartkowiak, Konieczny – (3:6:5:4)
4. Kowalski, Rempała, Orgacki, Czapla (d) – (3:7:7:7)
5. Kowalski, Zieliński, Jabłoński (ns), Rafalski (w) – (3:7:9:10)
6. Świdnicki, Zieliński, Rempała, Szwacher – (3:9:10:13)
7. Karczewski, Studziński, Gzyl, Orgacki – (5:9:11:16)
8. Bartkowiak, Kupiec, Czapla, Świercz – (6:12:11:18)
9. Rempała, Bartkowiak, Karczewski, Jabłoński (ns) – (6:14:14:19)
10. Konieczny, Kupiec, Szwacher, Orgacki (u) – (7:14:17:21)
11. Kowalski, Zieliński, Studziński, Świercz – (8:16:17:24)
12. Świdnicki, Gzyl, Rafalski, Czapla – (8:17:19:27)
13. Bartkowiak, Szwacher, Zieliński, Kowalski (d) – (10:20:20:27)
14. Świdnicki, Orgacki, Świercz, Szwacher – (10:22:21:30)
15. Rempała, Studziński, Kupiec, Rafalski – (12:22:24:31)
16. Zieliński, Konieczny, Czapla, Karczewski – (13:25:26:31)
17. Świercz, Rafalski, Kupiec, Czapla – (13:27:29:32)
18. Karczewski, Gzyl, Orgacki, Czapla (w) – (13:28:31:35)
19. Bartkowiak, Kowalski, Konieczny, Szwacher – (13:31:32:37)
20. Świdnicki, Zieliński, Rempała, Studziński – (13:33:33:40)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content