Informacje organizacyjne przed meczem #GRUZIE - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje organizacyjne przed meczem #GRUZIE

Już w najbliższą niedzielę 13 czerwca o godzinie 19:15 ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie ekipę MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra. Przekazujemy ważne informacje, z którymi musi zapoznać się każda osoba, która wybiera się na stadion.

Na stadion wejdą wszyscy kibice, którzy zakupili i posiadają całoroczny karnet na sezon 2021, lub jednorazowy bilet za pośrednictwem strony www.BILETYnaGKM.pl. Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 17:15Program zawodów w cenie 5 złotych będzie dostępny w stoisku oficjalnego sklepu GKM S.A., które mieścić się będzie na parkingu przed stadionem (wjazd od Al. Żwirki) – od godziny 17:00.

Nastąpiły zmiany w porównaniu z wcześniejszymi meczami rozgrywanymi w tym sezonie na H4. Najważniejszą z nich jest przeniesienie Strefy X na Strefę 3. Wszyscy kibice, którzy posiadają karnety i wejściówki na „X” swoje miejsca zajmują na trybunie obok startu. Jest to spowodowane powrotem Sektora Gości, który tak jak w „przedcovidowych” czasach zlokalizowany będzie na wejściu w drugi łuk – obok parku maszyn.

Nie będą obowiązywać przypisane „miejscówki” na karnetach. Stadion jest podzielony na 7 stref – każda strefa będzie miała osobne wejście. Nie będzie możliwości przemieszczania się między strefami. Osoby zajmować będą miejsca siedzące – oznaczone zieloną naklejką, lub stojące – oznaczone czerwonym znakiem „X”. Każda strefa będzie przypisana do sektora z karnetu/biletu. 

 • Strefa 1 – dla karnetów z sektora B
 • Strefa 2 – dla karnetów z sektora C
 • Strefa 3 – dla karnetów z sektora D i X
 • Strefa 4 – dla karnetów z sektorów E,F
 • Strefa 5 – dla karnetów z sektorów G,H
 • Strefa 6 – dla karnetów z sektorów I oraz stojące
 • Sektor Gości – dla kibiców drużyny przyjezdnej

Wejściówki dla fanów gości dostępne na stronie www.BILETYnaGKM.pl w cenie 50 złotych! Kibice z Zielonej Góry zobowiązani są do przestrzegania obostrzeń oraz Regulaminu Stadionu i Regulaminu Imprezy Masowej. Parking dla przyjezdnych znajduje się na ulicy Cmentarnej.

Obowiązywać będzie regulamin stadionu w ścisłym reżimie sanitarnym, związanym z pandemią koronawirusa. Pełna treść dostępna jest TUTAJ.

 • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
 • Przy wejściu na stadion obowiązkowa jest dezynfekcja rąk – w tym celu organizator udostępnia dozowniki z płynem do dezynfekcji.
 • Osoby na stadionie obowiązkowo zachowują bezpieczny dystans pomiędzy sobą przy wejściu na stadion oraz podczas całego trwania zawodów.
 • Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego na stadion.

Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń.

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content