Informacje organizacyjne przed meczem #GRUZIE - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje organizacyjne przed meczem #GRUZIE

Już w najbliższą niedzielę 13 czerwca o godzinie 19:15 ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie ekipę MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra. Przekazujemy ważne informacje, z którymi musi zapoznać się każda osoba, która wybiera się na stadion.

Na stadion wejdą wszyscy kibice, którzy zakupili i posiadają całoroczny karnet na sezon 2021, lub jednorazowy bilet za pośrednictwem strony www.BILETYnaGKM.pl. Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 17:15Program zawodów w cenie 5 złotych będzie dostępny w stoisku oficjalnego sklepu GKM S.A., które mieścić się będzie na parkingu przed stadionem (wjazd od Al. Żwirki) – od godziny 17:00.

Nastąpiły zmiany w porównaniu z wcześniejszymi meczami rozgrywanymi w tym sezonie na H4. Najważniejszą z nich jest przeniesienie Strefy X na Strefę 3. Wszyscy kibice, którzy posiadają karnety i wejściówki na „X” swoje miejsca zajmują na trybunie obok startu. Jest to spowodowane powrotem Sektora Gości, który tak jak w „przedcovidowych” czasach zlokalizowany będzie na wejściu w drugi łuk – obok parku maszyn.

Nie będą obowiązywać przypisane „miejscówki” na karnetach. Stadion jest podzielony na 7 stref – każda strefa będzie miała osobne wejście. Nie będzie możliwości przemieszczania się między strefami. Osoby zajmować będą miejsca siedzące – oznaczone zieloną naklejką, lub stojące – oznaczone czerwonym znakiem „X”. Każda strefa będzie przypisana do sektora z karnetu/biletu. 

 • Strefa 1 – dla karnetów z sektora B
 • Strefa 2 – dla karnetów z sektora C
 • Strefa 3 – dla karnetów z sektora D i X
 • Strefa 4 – dla karnetów z sektorów E,F
 • Strefa 5 – dla karnetów z sektorów G,H
 • Strefa 6 – dla karnetów z sektorów I oraz stojące
 • Sektor Gości – dla kibiców drużyny przyjezdnej

Wejściówki dla fanów gości dostępne na stronie www.BILETYnaGKM.pl w cenie 50 złotych! Kibice z Zielonej Góry zobowiązani są do przestrzegania obostrzeń oraz Regulaminu Stadionu i Regulaminu Imprezy Masowej. Parking dla przyjezdnych znajduje się na ulicy Cmentarnej.

Obowiązywać będzie regulamin stadionu w ścisłym reżimie sanitarnym, związanym z pandemią koronawirusa. Pełna treść dostępna jest TUTAJ.

 • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
 • Przy wejściu na stadion obowiązkowa jest dezynfekcja rąk – w tym celu organizator udostępnia dozowniki z płynem do dezynfekcji.
 • Osoby na stadionie obowiązkowo zachowują bezpieczny dystans pomiędzy sobą przy wejściu na stadion oraz podczas całego trwania zawodów.
 • Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego na stadion.

Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content