Visscher-Caravelle nadal z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Visscher-Caravelle nadal z GKM S.A.!

Wieloletni sponsor Visscher-Caravelle trzyma kciuki i wspiera nasz klub w określonym celu pozostania w PGE Ekstralidze, wspierając klub jako sponsor również w 2021 roku. Miło nam poinformować o przedłużeniu umowy współpracy.

Visscher-Caravelle to ugruntowana marka w społeczności Grudziądza i okolic. Mieści się na ulicy Składowej w Grudziądzu a swoje pierwsze produkty wysłała do klientów w roku 1996. W tym roku będzie to już 25 lat działalności. Firma produkuje dywaniki samochodowe z wykładziny dla klientów na całym świecie. Łańcuch dostaw sięga Australii i Azji aż do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Pochodzenie firmy to jednak Europa i to właśnie tam dostawy trafiają najczęściej.

Dywaniki Visscher-Caravelle znajdziemy praktycznie u każdego producenta samochodów. Bez problemów można odnaleźć ich produkty w topowych samochodach , które niekiedy widujemy na ulicach: Mercedes klasy S czy G, Lamborghini Huracan, Nissan GTR, Range Rover Sport, Audi R8 i RS4, Volvo XC90 lub BMW M3. Choć przekrój portfolio produktowego jest przeogromny i oczywiście odnajdziemy również i te bardziej dostępne modele samochodów.

Siłą przedsiębiorstwa jest głównie stabilna, doświadczona i profesjonalna załoga, która pozwala mierzyć się z konkurencją oraz wymaganiami rynku motoryzacyjnego obecnych czasów. Visscher-Caravelle w Grudziądzu jest gotowe produkować rocznie dywaniki do ponad 6,5 miliona samochodów, co daje efekt w postaci lidera w Europie.

Więcej informacji o naszym sponsorze można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na Facebooku TUTAJ!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
ORLEN OIL MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content