Visscher-Caravelle nadal z GKM S.A.! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Visscher-Caravelle nadal z GKM S.A.!

Wieloletni sponsor Visscher-Caravelle trzyma kciuki i wspiera nasz klub w określonym celu pozostania w PGE Ekstralidze, wspierając klub jako sponsor również w 2021 roku. Miło nam poinformować o przedłużeniu umowy współpracy.

Visscher-Caravelle to ugruntowana marka w społeczności Grudziądza i okolic. Mieści się na ulicy Składowej w Grudziądzu a swoje pierwsze produkty wysłała do klientów w roku 1996. W tym roku będzie to już 25 lat działalności. Firma produkuje dywaniki samochodowe z wykładziny dla klientów na całym świecie. Łańcuch dostaw sięga Australii i Azji aż do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Pochodzenie firmy to jednak Europa i to właśnie tam dostawy trafiają najczęściej.

Dywaniki Visscher-Caravelle znajdziemy praktycznie u każdego producenta samochodów. Bez problemów można odnaleźć ich produkty w topowych samochodach , które niekiedy widujemy na ulicach: Mercedes klasy S czy G, Lamborghini Huracan, Nissan GTR, Range Rover Sport, Audi R8 i RS4, Volvo XC90 lub BMW M3. Choć przekrój portfolio produktowego jest przeogromny i oczywiście odnajdziemy również i te bardziej dostępne modele samochodów.

Siłą przedsiębiorstwa jest głównie stabilna, doświadczona i profesjonalna załoga, która pozwala mierzyć się z konkurencją oraz wymaganiami rynku motoryzacyjnego obecnych czasów. Visscher-Caravelle w Grudziądzu jest gotowe produkować rocznie dywaniki do ponad 6,5 miliona samochodów, co daje efekt w postaci lidera w Europie.

Więcej informacji o naszym sponsorze można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ, a także na Facebooku TUTAJ!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content