Zmiany organizacyjne przed meczem #GRUZIE - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zmiany organizacyjne przed meczem #GRUZIE

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 19:15 ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie ekipę MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra. Przekazujemy ważne informacje, z którymi musi zapoznać się każda osoba, która wybiera się na stadion.

Nastąpiły zmiany w porównaniu z wcześniejszymi meczami rozgrywanymi w tym sezonie na H4. Najważniejszą z nich jest przeniesienie Strefy X na Strefę 3. Wszyscy kibice, którzy posiadają karnety i wejściówki na „X” swoje miejsca zajmują na trybunie obok startu. Jest to spowodowane powrotem Sektora Gości, który tak jak w „przedcovidowych” czasach zlokalizowany będzie na wejściu w drugi łuk – obok parku maszyn.

Wejściówki dla fanów gości dostępne na stronie www.BILETYnaGKM.pl w cenie 50 złotych! Kibice z Zielonej Góry zobowiązani są do przestrzegania obostrzeń oraz Regulaminu Stadionu i Regulaminu Imprezy Masowej. Parking dla przyjezdnych znajduje się na ulicy Cmentarnej. Bramy stadionu na niedzielny mecz otwarte zostaną o godzinie 17:15.

Ponadto informujemy, że zmianie nie ulegają pozostałe zasady, które obowiązywały na dotychczasowych meczach w sezonie 2021.

Na stadion wejdą wszyscy kibice, którzy zakupili i posiadają całoroczny karnet na sezon 2021, lub jednorazowy bilet za pośrednictwem strony www.BILETYnaGKM.plProgram zawodów w cenie 5 złotych będzie dostępny w stoisku oficjalnego sklepu GKM S.A., które mieścić się będzie na parkingu przed stadionem (wjazd od Al. Żwirki).

Nie będą obowiązywać przypisane „miejscówki” na karnetach. Stadion jest podzielony na 7 stref – każda strefa będzie miała osobne wejście. Nie będzie możliwości przemieszczania się między strefami. Osoby zajmować będą miejsca siedzące – oznaczone zieloną naklejką, lub stojące – oznaczone czerwonym znakiem „X”. Każda strefa będzie przypisana do sektora z karnetu/biletu. 

 • Strefa 1 – dla karnetów z sektora B
 • Strefa 2 – dla karnetów z sektora C
 • Strefa 3 – dla karnetów z sektora D i X
 • Strefa 4 – dla karnetów z sektorów E,F
 • Strefa 5 – dla karnetów z sektorów G,H
 • Strefa 6 – dla karnetów z sektorów I oraz stojące
 • Sektor Gości – dla kibiców drużyny przyjezdnej

Obowiązywać będzie regulamin stadionu w ścisłym reżimie sanitarnym, związanym z pandemią koronawirusa. Pełna treść dostępna jest TUTAJ.

 • Wejście na teren stadionu następuje na własną odpowiedzialność i ryzyko zakażenia się COVID-19.
 • Przy wejściu na stadion obowiązkowa jest dezynfekcja rąk – w tym celu organizator udostępnia dozowniki z płynem do dezynfekcji.
 • Osoby na stadionie obowiązkowo zachowują bezpieczny dystans pomiędzy sobą przy wejściu na stadion oraz podczas całego trwania zawodów.
 • Zabronione jest wnoszenie bagażu podręcznego na stadion.

Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia z terenu stadionu przez służby porządkowe lub służby informacyjne każdej osoby niestosującej się do powyższych zaleceń.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
1817+124
2811-30
389+34
489+19
586-9
686-37
784-84
883-97

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
EBUT.PL Stal Gorzów

Skip to content