Zaległa runda DMPJ w Grudziądzu już dziś - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zaległa runda DMPJ w Grudziądzu już dziś

Już w poniedziałkowe popołudnie na stadionie przy Hallera 4 rozegrana zostanie ostatnia runda eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie B. Będzie to zaległa 7 runda, która została przełożona z 25 maja, kiedy to Grudziądz nawiedziły opady deszczu. Dziś nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w rozegraniu zawodów. Start turnieju zaplanowano na godzinę 16:30, a wstęp dla kibiców będzie bezpłatny.

PROGRAM ZAWODÓW PDF do pobrania TUTAJ!

Wejście na stadion dla kibiców będzie możliwe od godziny 15:30 – wejściem przy bramie głównej. Obowiązywać będą zasady sanitarne. Dla osób obecnych na stadionie dostępne będą miejsca wyłącznie na prostej startowej – prosimy o zajmowanie wyznaczonych krzesełek.

Tegoroczne rozgrywki DMPJ odbywają się w formie czwórmeczów. Drużyna składa się z 4 zawodników + rezerwowego. Oprócz gospodarzy, czyli ekipy MASZEWSKI GKM na naszym torze pojawią się reprezentanci lokalnych klubów: Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz KS Toruń. Naszą drużynę reprezentować będą dziś: Mateusz Bartkowiak, Denis Zieliński, Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki.

 

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
130
228
320
418
515
611
710
87
Skip to content