Zaległa runda DMPJ w Grudziądzu już dziś - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Zaległa runda DMPJ w Grudziądzu już dziś

Już w poniedziałkowe popołudnie na stadionie przy Hallera 4 rozegrana zostanie ostatnia runda eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie B. Będzie to zaległa 7 runda, która została przełożona z 25 maja, kiedy to Grudziądz nawiedziły opady deszczu. Dziś nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w rozegraniu zawodów. Start turnieju zaplanowano na godzinę 16:30, a wstęp dla kibiców będzie bezpłatny.

PROGRAM ZAWODÓW PDF do pobrania TUTAJ!

Wejście na stadion dla kibiców będzie możliwe od godziny 15:30 – wejściem przy bramie głównej. Obowiązywać będą zasady sanitarne. Dla osób obecnych na stadionie dostępne będą miejsca wyłącznie na prostej startowej – prosimy o zajmowanie wyznaczonych krzesełek.

Tegoroczne rozgrywki DMPJ odbywają się w formie czwórmeczów. Drużyna składa się z 4 zawodników + rezerwowego. Oprócz gospodarzy, czyli ekipy MASZEWSKI GKM na naszym torze pojawią się reprezentanci lokalnych klubów: Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz KS Toruń. Naszą drużynę reprezentować będą dziś: Mateusz Bartkowiak, Denis Zieliński, Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki.

 

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content