DMPJ: Torunianie najlepsi w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Torunianie najlepsi w Grudziądzu

Drużyna MASZEWSKI GKM Grudziądz w zaległej 7 rundzie eliminacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zajęła drugie miejsce za żużlowcami z Torunia. Podium uzupełnili młodzieżowcy z Gdańska.

Zawody były pechowe dla Seweryna Orgackiego. Wychowanek GKM-u obok swojego nazwiska zanotował dwa wykluczenia z powodu drugiego ostrzeżenia oraz upadku. Młody zawodnik zapisał na swoim koncie 5 „oczek”. Pozostali żużlowcy żółto-niebieskich pojechali na swoim poziomie oscylując wokół dziesięciu punktów, a najlepiej punktował Wiktor Rafalski, który czterokrotnie meldował się pierwszy na linii mety.

Wyniki:

I. KS Toruń – 40 pkt
1. Karol Żupiński – 12 (3,1,2,2,3,1)
2. Kamil Marciniec – 13 (1,2,3,2,2,3)
3. Krzysztof Lewandowski – 15 (2,3,2,3,2,3)
4. Justin Stolp – NS

II. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 37 pkt
1. Seweryn Orgacki – 5 (1,w,1,w,3)
2. Wiktor Rafalski – 12 (3,0,3,3,3)
3. Denis Zieliński – 9 (2,2,1,2,2)
4. Mateusz Bartkowiak – 11 (2,2,3,3,1)


III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 22 pkt

1. Piotr Gryszpiński – 0 (w,w,-,-,-)
2. Michał Gruchalski – 7 (1,3,d,1,2)
3. Alan Szczotka – 11 (3,2,3,1,2)
4. Amadeusz Szulist – 4 (0,2,1,0,1)

IV. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 14 pkt

1. Nikodem Bartoch – 2 (1,1,0,w,0)
2. Mateusz Błażykowski – 1 (0,1,d,w,-)
3. Bartosz Głogowski – 1 (0,1,w,0,w)
4. Wiktor Przyjemski – 10 (3,3,3,1,0)
5. Hubert Gąsior – NS

Bieg po biegu:
1. (66,43) Przyjemski, Bartkowiak, Marciniec, Gryszpiński (w/2min.) – (2:0:3:1)
2. (67,61) Żupiński, Zieliński, Gruchalski, Głogowski – (4:1:3:4)
3. (67,18) Rafalski, Lewandowski, Bartoch, Szulist – (7:1:4:6)
4. (68,64) Szczotka, Marciniec, Orgacki, Błażykowski – (8:4:4:8)
5. (68,09) Gruchalski, Bartkowiak, Bartoch, Stolp (ns) – (10:7:5:8)
6. (67,92) Lewandowski, Zieliński, Błażykowski, Gryszpiński (w/2min.) – (12:7:6:11)
7. (66,59) Przyjemski, Szczotka, Żupiński, Rafalski – (12:9:9:12)
8. (68,61) Marciniec, Szulist, Głogowski, Orgacki (w/2ost.) – (12:11:10:15)
9. (67,91) Bartkowiak, Żupiński, Szulist, Błażykowski (d2) – (15:12:10:17)
10. (68,19) Szczotka, Marciniec, Zieliński, Bartoch – (16:15:10:19)
11. (67,76) Rafalski, Żupiński, Gryszpiński (ns), Głogowski (w/u) – (19:15:10:21)
12. (67,27) Przyjemski, Lewandowski, Orgacki, Gruchalski (d/start) – (20:15:13:23)
13. (68,06) Lewandowski, Zieliński, Przyjemski, Szulist – (22:15:14:26)
14. (67,49) Bartkowiak, Lewandowski, Szczotka, Głogowski – (25:16:14:28)
15. (68,08) Rafalski, Marciniec, Gruchalski, Błażykowski (w/2min.) – (28:17:14:30)
16. (69,57) Żupiński, Bartoch (w/2min.), Gryszpiński (ns), Orgacki (w/u) – (28:17:14:33)
17. (68,61) Orgacki, Błażykowski (ns), Gryszpiński (ns), Stolp (ns) – (31:17:14:33)
18. (69,03) Marciniec, Zieliński, Szulist, Głogowski (w/u) – (33:18:14:36)
19. (67,95) Rafalski, Gruchalski, Żupiński, Bartoch – (36:20:14:37)
20. (68,17) Lewandowski, Szczotka, Bartkowiak, Przyjemski – (37:22:14:40)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content