DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w Toruniu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: MASZEWSKI GKM najlepszy w Toruniu

Piąta runda tegorocznych rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów padła łupem żółto-niebieskich. Żużlowcy MASZEWSKI GKM Grudziądz pewnie pokonali swoich rówieśników zdobywając 41 punktów.

Trzech podopiecznych trenera Roberta Kościechy zdobyło 10 „oczek”, a Wiktor Rafalski z jedenastoma punktami na koncie był liderem drużyny. Pozostałe miejsca na podium zajęli młodzieżowcy z Bydgoszczy i Torunia.

Wyniki:

I. MASZEWSKI GKM Grudziądz – 41 pkt
5. Seweryn Orgacki – 10 (3,2,2,0,3)
6. Wiktor Rafalski – 11 (3,1,3,1,3)
7. Mateusz Bartkowiak – 10 (1,3,2,3,1)
8. Denis Zieliński – 10 (0,2,3,3,2)

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 28 pkt

13. Mateusz Błażykowski – 6 (2,1,-,1,2)
14. Nikodem Bartoch – 8 (2,1,3,2,0)
15. Wiktor Przyjemski – 10 (1,3,1,2,3)
16. Hubert Gąsior – 2 (0,-,0,2,-)
20. Bartosz Głogowski – 2 (d,u,2)

III. KS Toruń – 25 pkt

1. Karol Żupiński – 13 (2,3,2,3,3)
2. Kamil Marciniec – 8 (3,2,3,w,w)
3. Krzysztof Lewandowski – 0 (w,-,-,-,-)
4. Justin Stolp – 4 (1,2,u,1,u)

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 23 pkt

9. Alan Szczotka – 9 (2,3,1,2,1)
10. Michał Gruchalski – 11 (3,1,2,3,2)
11. Amadeusz Szulist – 3 (1,0,1,0,1)
12. Piotr Gryszpiński – ns

Bieg po biegu:

1. (61,88) Orgacki, Bartoch, Stolp – (1:3:0:2)
2. (61,34) Rafalski, Błażykowski, Szulist, Lewandowski (w/2min) – (1:6:1:4)
3. (60,88) Marciniec, Szczotka, Przyjemski, Zieliński – (4:6:3:5)
4. (61,06) Gruchalski, Żupiński, Bartkowiak, Gąsior – (6:7:6:5)
5. (61,88) Szczotka, Stolp, Rafalski, Głogowski (d/st) – (8:8:9:5)
6. (63,50) Przyjemski, Orgacki, Gruchalski – (8:10:10:8)
7. (61,13) Bartkowiak, Marciniec, Błażykowski – (10:13:10:9)
8. (61,09) Żupiński, Zieliński, Bartoch, Szulist – (13:15:10:10)
9. (62,44) Zieliński, Gruchalski, Głogowski (u), Stolp (u) – (13:18:12:10)
10. (62,09) Bartoch, Bartkowiak, Szczotka – (13:20:13:13)
11. (61,06) Marciniec, Orgacki, Szulist, Gąsior – (16:22:14:13)
12. (61,44) Rafalski, Żupiński, Przyjemski – (18:25:14:14)
13. (64,01) Zieliński, Gąsior – (18:28:14:16)
14. (62,31) Bartkowiak, Przyjemski, Stolp, Szulist – (19:31:14:18)
15. (62,09) Gruchalski, Bartoch, Rafalski, Marciniec (w/2ost) – (19:32:17:20)
16. (61,88) Żupiński, Szczotka, Błażykowski, Orgacki – (22:32:19:21)
17. (61,63) Orgacki, Głogowski – (22:35:19:23)
18. (61,29) Rafalski, Błażykowski, Szulist, Stolp (u) – (22:38:20:25)
19. (63,22) Przyjemski, Zieliński, Szczotka, Marciniec (w/u) – (22:40:21:28)
20. (60,60) Żupiński, Gruchalski, Bartkowiak, Bartoch – (25:41:23:28)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content