Nowe terminy DMPJ i MPPK w Grudziądzu - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Nowe terminy DMPJ i MPPK w Grudziądzu

Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszych komunikatach poinformowała o nowych termiach zawodów, które mają być rozegrane na grudziądzkim stadionie. Ustalono daty 7 rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, jak również Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Kluby rywalizujące w grupie B eliminacji DMPJ ponownie na H4 zawitają w poniedziałek 7 czerwca. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:30. Pierwotnie turniej miał odbyć się 25 maja, jednak na przeszkodzie stanęły opady deszczu, które tego dnia nawiedziły Grudziądz. Będzie to ostatnia runda eliminacyjna, po której poznamy trzy zespoły, które uzyskają prawo udziału w rundach półfinałowych.

Przeniesiono także termin MPPK. Wcześniej turniej o medale Mistrzostw Polski w rywalizacji par planowany był na 28 czerwca. Nową datą zawodów jest piątek 9 lipca, a start imprezy wyznaczono na godzinę 19:30. Tytułu bronić będzie FOGO Unia Leszno. Oprócz nich do rywalizacji przystąpią: Moje Bermudy Stal Gorzów, BETARD Sparta Wrocław, MARWIS.PL Falubaz Zielona Góra, ELTROX Włókniarz Częstochowa, eWinner Apator Toruń i oczywiście gospodarz turnieju – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz.

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
124+34
222+16
322-8
412+6
5220
622-24
710-4
820-20

Najbliższe mecze

BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno
EBUT.PL Stal Gorzów
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
KS APATOR Toruń

Skip to content