W piątek starcie z Mistrzem Polski! Kup bilet na mecz #GRULES! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

W piątek starcie z Mistrzem Polski! Kup bilet na mecz #GRULES!

21 maja o godzinie 20:30 na stadionie przy Hallera 4 rozegrane zostanie zaległe spotkanie V rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie FOGO Unię Leszno. Udział w nim wezmą wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2021, a do sprzedaży trafiła ograniczona pula jednorazowych wejściówek na to spotkanie! KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl! Start sprzedaży w poniedziałek 17 maja o 12:00.

Stadion w piątkowy wieczór może być wypełniony w 25% jego pojemności. Wejściówki dostępne w cenie 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowyDzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Kibice będą mogli zajmować w wyznaczonych sektorach – na miejscach siedzących, a także miejsca zaznaczone znakiem „X” – na miejscach stojących. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

Wszystkich kibiców nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

PGE EKSTRALIGA

PozycjaDrużynaMPktMPkt
10--
20--
30--
40--
50--
60--
70--
80--

Najbliższe mecze

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
PLATINUM MOTOR Lublin
14 kwietnia 2024
ENEA FALUBAZ Zielona Góra
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
21 kwietnia 2024
BETARD SPARTA Wrocław
VS
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
26 kwietnia 2024
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
VS
FOGO Unia Leszno

Skip to content