W piątek starcie z Mistrzem Polski! Kup bilet na mecz #GRULES! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

W piątek starcie z Mistrzem Polski! Kup bilet na mecz #GRULES!

21 maja o godzinie 20:30 na stadionie przy Hallera 4 rozegrane zostanie zaległe spotkanie V rundy PGE Ekstraligi. ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM podejmie FOGO Unię Leszno. Udział w nim wezmą wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2021, a do sprzedaży trafiła ograniczona pula jednorazowych wejściówek na to spotkanie! KUP BILET na stronie www.BILETYnaGKM.pl! Start sprzedaży w poniedziałek 17 maja o 12:00.

Stadion w piątkowy wieczór może być wypełniony w 25% jego pojemności. Wejściówki dostępne w cenie 40 złotych – bez podziału na normalny i ulgowyDzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny. Kibice będą mogli zajmować w wyznaczonych sektorach – na miejscach siedzących, a także miejsca zaznaczone znakiem „X” – na miejscach stojących. Każdy bilet będzie przypisany do odpowiedniej strefy na stadionie.

Wszystkich kibiców nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny. Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, aby nie narazić naszego klubu na konsekwencje i kary spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminów i zasad sanitarnych!

Tabela PGE Ekstraligi

PozycjaDrużynaPunkty
110
27
37
44
54
64
74
80